Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NaszZiomNie słuszny ban + brak możliwości unbana sms
#1
Bug 
Witam, dzisiaj dostałem niesłusznego bana za KillAure (ten serwer bez przerwy banuje losowych nie winnych graczy).
Gdy wysłałem sms, aby dostać unbana na telefonie wyświetlił się błąd wysyłania sms, próbowalem i nic. Proszę o odbanowanie, lub naprawienie usług sms.
Odpowiedz
#2
Ban był słuszny miałeś aurę i widziałeś mnie nieraz na sneake. Co do systemu sms faktycznie ostatnio szfankuje. Administracja musi sie tym zająć.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o to że widziałem cie na sneak, to w optifine jest taka funkcja ze nicki pogrubia, a akurat OptiFIne jest dozwolony. Kill aura? - Wystarczy róg i miecz dusz i zelaznego typa na 3 hity zabije. Zanim powiesz że ktoś ma aurę naucz się walczyć. Np. Czemu szybki banan nie banuje graczy którzy go zabiji? - bo mieli lepsze sety i tyle. Jeśli tego nie rozumiesz to nie pisz skarg.
Odpowiedz
#4
Na tą zapsutą Anty-aure która spawnuje boty przed głowami graczy podczas walki, skarżyło się wielu graczy. Już mnustwo osób dostało niesłusznego bana. Zauważ też na na serwerach SzybkiegoBanana banowane jest 8 razy więcej gracz dziennie niż na innych serwerach.
Odpowiedz
#5
Walczyłem klika razy z naszziom, czasami udało mi się go nawet zabić. Nie ma aury, jest po prostu dobry w PVP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości