Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
togepiproblem z zalogowaniem sie lub włamanie sie na konto premium
#1
Exclamation 
nie mogę zalogować się na konto premium nick: togepi
proszę o odpowiedź 
Włamano mi się
jeśli mi się włamano to pewnie straciłem z BEST RPG swoje rzeczy  ;(
kupiłem magiczne anielskie ostrze 3 demoniczne rubiny kusze oraz zbroje z kości smoka oraz korone z targu
Miałem też około 41 tysięcy złotych i  55 poziom postaci


Z GTA pewnie również straciłem pewne rzeczy

to konto wiele dla mnie znaczy  ;(
Proszę administracje serwera o resetowanie hasła i podanie go na prywatnym chacie
Odpowiedz
#2
Może hasło źle wpisujesz?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#3
(01-05-2016, 09:43 PM)_szumielxd_ napisał(a): n
szumiel nie bo ja mam z mc premium i mam skina sam widziales ktoś mi sie wlamal
Odpowiedz
#4
To z mc premium nie musisz pamiętać hasła?!

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#5
szumiel nie musze napisac hasło ale jak mam mc premium to nie musze jego pisac jak bede na oficjalnej stronie minecrafta
Odpowiedz
#6
A to na premce nie masz jakiejś funkcji odzyskania hasła?
Bo z tego co zrozumiałem yo nie ukradli ci konta na survi tylko konto z minecrafta. Tak?
Albo ściągnij sobie np. zyczu i spróbuj zalogować się na mcsurvi na swój nick z premki jezeli pamiętasz hasło do serwa.
Jak czegoś nie bedziesz wiedział możesz mi napisać na priv.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
Odpowiedz
#7
Heart 
Nasz serwer jest serwerem przede wszystkim dla graczy nonpremium.
A mianowicie istnieje u nas coś takiego jak rejestracja, czyli zakładasz konto z własnym wymyślonym hasłem na nasz serwer. Nie ma u nas autologowania dla premium.
Jeśli takowego nie pamiętasz lub chcesz je zmienić pisz na email: admin@mcsurvi.pl
W emailu uwzględnij posiadanie konta premium, numer telefonu, czas w którym zakupowałeś jakieś usługi na naszym serwerze, przykładowo VIP.

Jeśli masz problem z hasłem do konta premium, na stronie Mojangu jest możliwość odzyskania hasła, podając email, na którym tam było założone konto.
Wchodząc na stronę mojangu klikasz "Log in" następnie pod zielonym klawiszem istnieje coś takiego jak "Forgot Password?", klikasz to, podajesz email, na email powinien dotrzeć link, w którym masz możliwość zmiany hasła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości