Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mambawitam
#1
prosze zbanowac bialasxpompa na ip bo ma ostra aure i lata na fly na wojownicy dusz prosze go zbanowac na ip bo psuje innym gracza grac i on nas wkurza serwer mcsurvi.pl
Odpowiedz
#2
Masz dowody?
Na IP gdyby go zbanowali to by całe jego osiedle,wieś itp dostało niesłusznego banaBig Grin
Odpowiedz
#3
Heh do kosza.

Powody:

Nie zastosowałeś się do wzoru, brak dowodów chociażby nawet ss'a, dać lepiej bana niż ip


Odpowiadacz
Odpowiedz
#4
loofek to moze pacz na wojownicy dusz ze on lata fly
Odpowiedz
#5
A moze najpierw daj ss'a? Nie lubie za bardzo WD wiec czesto mnie sie tam nie spodziewajcie

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
Odpowiedz
#6
@UP ciekawe co ci ten ss da? Przecież nie widzi się na nim jak ktoś lata,równie dobrze to może być przesunięcie textury
Najlepiej go nagrać jak lata i cheatuje.
Odpowiedz
#7
Chciałbym żeby ktoś tu wbił i ogarnął was lub sam porozdaje warny. Jeśli sprawa trafia do kosza decydują o tym Modzi i JrModzi... Autokosz możecie pisać przy podaniach jeśli niezgadzają się posty. Wy nie ale niekiedy taka skarga bez niczego pozwoliła nam sprawdzić gracza i dostał bana.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#8
Aha ja tez tak kiedyś robiłem @up masz racje ale lepiej zamknać bo będe miał bana...

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
Odpowiedz
#9
Nie dam ci bana bo jak narazie nie robisz nic złego ale opanuj się ze spamem to będziesz miał plusa ode mnie.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#10
Ok thx

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości