Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sicol332[SKARGA] Pancake567, fabian123x, grzesiek3479, xXAssassinXx
#1
Twój nick: SicoL
  Nick Oskarżonego: Pancake567, fabian123x, grzesiek3479, xXAssassinXx

  Powód: Latają z ich druzyny na teren zamku naszej, robią taką masakre i nawalają nas jak na cheatach. Administracja powinna usunac niektore klassy badz VIP i to nie dziwne że każdy z nich miał VIP + Klase + Miecz dusz co razem by kosztowalo 120zł+ ? Aż nie potrafie wypisac co oni wyprawiają Sam nie wiem czy oni są na cheatach czy po prostu zakup vip na to wszystko pozwala taki funpack ;-;. Powinniscie ich ukarać banem na ip ponieważ to nie jest tylko 4graczy, administracja powinna sie zając tym trybem bo co nie wejde to jakas kill aura albo fly... pozdrawiam.

  Tryb, na którym się to wydarzyło: Anihilacja 1

  Godzina, data: w godzinach porannych 10-14 / 2015-08-14 w ostatniej scenie dzień przed.

  Krótki opis sytuacji: Dowód pokazuję kawałek akcji i czat zaspamiony gracz zabity przez [nick cheatera]. nie da sie po prostu ruszyc bo nas napierd*... to nie jest gra.

EDIT: PS: Co do grzeska i assasina nie pokazalem ich fly bo filmik niechcacy usunalem ale moge nagrac, podrawiam. chcialbym dorzucic dlaczego kazecie dodawac ssy a potem piszecie ze przesuniete txt? ten filmik pokazuje prawde ;d

  [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):    https://www.youtube.com/watch?v=_0Ur6blS...e=youtu.be
#2
Tez widziałem jak ci gracze latali
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#3
Ja bym już wyszedł po 3 minutach. Gdzie są ci moderatorzy?
God's Not Dead

koteł ^u^
#4
Gracze ukarani!
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości