Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itsFair[UNBAN] itsFair
#1
Photo 
Nick w grze : itsFair

Data: 2017-31-10 (godzina ok.18)

Podczas gry na serwerze PVP classic napisałem do znajomego ,,mam cheaty na łowienie ryb" i na nieszczęście na serwerze był administrator, który najwyraźniej wziął wszystko na poważnie i nadał mi karę permanentną za ,,przyznanie sie do cheatow"

Bardzo proszę o zdjęcie kary permanentnej gdyż nie używam żadnych wspomagaczy, a to co napisałem to był głupi żart z mojej strony Smile
#2
8. Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.

Zwróć uwagę na ostatnie zdanie.
Nawet jeżeli nie używasz wspomagaczy - ban, za oszukiwanie graczy oraz administracji.
Everyone will burns



#3
Poprostu trzeba było czytać regulamin że przyznanie się do cheatów się kończy banem. Jeżeli masz huzuni lub coś innego to ban jest za to. Przyznałeś się więc sie nie dziw że jest ban

za macro tak samo jest ban
#4
@up cos nowego wniosles do watku? Bo watpie. Nie ma co na sile spamic calego forum swoimi postami bo skonczy sie banem.

@watek to ze byl administrator to doskonale wiedziales. Z reszta nawet jego brak nie zwalnia cie z przestrzegania regulaminu. Wg tego co napisales to wychodzi ze nie powinno sie banowac za zlamanie regulaminu "dla zartow". Skad mam wiedziec ze cos jest prawda albo nie? Administracje tez bys dla zartow obrazal?

Jednakze chcialbym zobaczyc zainteresowanie unbanem autora watku, wiec poczekam na jego tlumaczenie.
#5
Widze ze sam autor malo zainteresowany unbanem. Dzien minal a on nadal sie nie wypowiedzial. W tej sytuacji odrzucam prosbe.
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości