Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MinekoksuPRO2Włamanie na konto
#1
Exclamation 
Włamano mi się na konto , z tego co mi pisali na serwerze nie tylko mnie , dużo osób się na to skarży.

Zabrano najcenniejsze rzeczy , dorobek roku gry na serwerze. itemy zniknęły Z skybock 1 , 2 i waterblock. Ciężko mi nawet wymienić co dokładnie zniknęło ale wśród tego było kilka setów 4/3 , mieczy na różne okazje np 5/3/3/2/2 czy 5/5/3/3/2 oraz 4 stacki koxów (sety i itemy zostały podmienione na inne , zużyte badziewia , co nie wiem , moze miało maskować kradzież ale było nieudolne ) . Jeśli komuś się nie chce wierzyć że takie rzeczy mam ( a raczej miałem ) bo nie został nikt ze starej administracji można zapytać innych graczy.

Inni okradzeni to np Kowaljack czy DJBarti2001 czyli Ci najlepsi ze skyblocków.

Jeśli się ktoś tym zainteresuje to chciałbym poprosić o zwrot tego co pamiętam bo serwer juuż lepiej się trzyma a ja nic nie mam. Z tego co widziałem większość rzeczy zniknęła z enderchesta oraz kilka z wyspy. I oczywiście ukradziono też pieniądze ale ich było niewiele to się nie czepiam. Proszę o interwencję jako stary gracz.

!!!!(Poprawka , teraz sprawdziłem skrzynki na wyspie i zauważyłem że po prostu ukradli mi wszystko co miało jakąś wartość.. Zniszczył większosć spawnerów)!!!!


Jakby ktoś był życzliwy i mógł oddać to najważniejsze albo sprawdzić po ip kto to był ponieważ ja parę ostatnich dni nie byłem na serwerze i stamtąd te rzeczy zabrać to bardzo proszę :/ ...


                                                                                                                                                                                                           MinekoksuPRO
Odpowiedz
#2
Administracja nie odpowiada za utracone itemy
Odpowiedz
#3
Dobra idę włamywać się innym na konta i tak nic mi nie zrobią w takim razie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości