Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123[SKARGA] [UNBAN] raki123 nalagx35
#1
raki123
nalagx35
Zostałem zbanowany za cheaty, choć ich nie miałem
wydarzyło się to na trybie PvP classic
wydarzyło sie to o ok. 15 14.04.2017
walczyłem na cheatera na mapie wyspa, nagle dostalem bana nie mając cheatow (administrator chyba pomylil osoby)
nie wiem czy to sie zalicza jako powód ale gram na tym serwerze bardzo długo nawet mialem VIP'a na starym jailu i nie opłacało by mi sie cheatować.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Zrob ss powodu bana i wstaw na forum. Czyli tego co ci sie wyswietla jak probujesz wejsc na serwer.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
Daj screena powodu bana.
#4
[Obrazek: ov6UH1kuzOoiw]

(14-04-2017, 09:32 PM)raki123 napisał(a): raki123
nalagx35
Zostałem zbanowany za cheaty, choć ich nie miałem
wydarzyło się to na trybie PvP classic
wydarzyło sie to o ok. 15      14.04.2017
walczyłem  na cheatera na mapie wyspa, nagle dostalem bana nie mając cheatow (administrator chyba pomylil osoby)
nie wiem czy to sie zalicza jako powód ale gram na tym serwerze bardzo długo nawet mialem VIP'a na starym jailu i nie opłacało by mi sie cheatować.
[Obrazek: ov6UH1kuzOoiw]

(14-04-2017, 09:32 PM)raki123 napisał(a): raki123
nalagx35
Zostałem zbanowany za cheaty, choć ich nie miałem
wydarzyło się to na trybie PvP classic
wydarzyło sie to o ok. 15      14.04.2017
walczyłem  na cheatera na mapie wyspa, nagle dostalem bana nie mając cheatow (administrator chyba pomylil osoby)
nie wiem czy to sie zalicza jako powód ale gram na tym serwerze bardzo długo nawet mialem VIP'a na starym jailu i nie opłacało by mi sie cheatować
   
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Okej, skoro uważasz że dostałeś niesłusznego bana, pozwól że cię sprawdzę.
Dodaj mnie na skype: nalaggg
I napisz wiadomość o treści:
Witam, przyszłem na sprawdzanie iż dostałem niesłusznego bana dnia 2017-04-14 od: nalagx35 mój nick: raki123 http://mcsurvi.pl/forum/Temat-SKARGA-UNB...1#pid61431

Jeżeli będziesz czysty i wtedy też byłeś, otrzymasz unbana, ale pod warunkiem że w czasie tych 2 dni nic nie zmieniałeś, nie usuwałeś nic związanego z .minecraft .

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości