Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HardCoore631UNBAN HardCoore
#1
Twój nick:HardCoore
Data i godzina nadania kary:02.25.2017 11:35
Opis sytuacji:biłem się z graczami i się zbagowałem
Wytłumaczenie:jak już mówiłem zbagowałem się w lili wodnej. zamiast gracza uderzyłem lilie w tym samum czasie gracz z którym się biłem mnie uderzył mnie z miecza knockback i utknąłem w lili Administratorka 1julia1 uderzyłea mnie z knockback'a 20 i niby antyknockback. potwierdzić moje słowa może gracz Twisted (nie pamiętam dobrze jego nick'u ale chyba ma taki)
Powód kary: antyknockback/noknock screena nie mam ani filmu po to była niespodziewana sytuacja pozatym kamera mi się sama obracała
#2
Uderzyłam Cię z patyka odrzut 20 i nie odleciałeś, więc uznałam to za antyknock'a.
Potwierdzenia kolegów nic nie dają gdyż mogą oni kłamać. Dziwne jest to, że uderzając Cię stałeś na lilii wodnej normalnie tyle że nie odlatywałeś przy biciu Cię.
#3
(25-02-2017, 11:16 AM)1julia1 napisał(a): Uderzyłam Cię z patyka odrzut 20 i nie odleciałeś, więc uznałam to za antyknock'a.
Potwierdzenia kolegów nic nie dają gdyż mogą oni kłamać. Dziwne jest to, że uderzając Cię stałeś na lilii wodnej normalnie tyle że nie odlatywałeś przy biciu Cię.

po 1. mogę ci pokazać, że to był bug 
po 2.ja typa nawet nie znam ale jak mu pokazałem ten bug to mi uwierzył
po 3.nie odlatywałem przez to zbugowanie się w tej lilii wodnej
PS:ty sama nie dałaś sobie tego pokazać jak pisał twisted i ja to ty tylko zignorowałaś mnie
#4
Wyjaśnione, to był bug. Odbanowany.
//Zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości