Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordgangnster18sReputacje
#31
Ostrzeżenie dostałeś za spam zgłoszeniami. Kiedy byłam graczem sama dostałam za coś takiego ostrzeżenie, także widziałam też spam, to dałam. Z resztą ostrzeżenie cofnięte.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#32
Repka została nadana bez sensu. Jakbyśmy dawali repki za skargi to każdy by miał ich po 10000 :') Spam zgłoszeniami czyli co nie wolno zgłaszać wielu repek chociaż są niezgodne? To po co Omexia tworzyła specjalny wątek, gdzie można zgłosić repki?

@Angela każdy może zgłosić repke nie musi być to nadana mi ale nadana przez kogoś innego.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#33
Reputację dostała nie bez sensu tylko dlatego, że zgłasza dużo i się należy za dużo zgłaszanych osób.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#34
Jest dużo osób, które zgłaszają wiele osób ale jakoś dajecie kolegom i koleżankom :')
Repki za posty to będzie teraz taki zamiennik normalnych? xLuga dawałaś już Angeli za zgłaszanie, nie rozumiem sensu dawania drugi raz za to samo. Problem reputacji chociaż poprawili ogólne nie rozwiązał się, wręcz przeciwnie teraz można dawać ich dużo za bezsensowne posty?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#35
Przecież repki za posty można było zawsze dawać, więc nie wiem skąd pomysł że wcześniej nie można było. Dawanie repki za to że ktoś jest miły? Piszesz że za bezsensowne posty można przyznawać - a czy wcześniejsze były sensowne? Nikt z was nie umie z tego korzystać. Nie ma się co oszukiwać.

Jedno zasadnicze pytanie - co wam dają te repki że macie o nie takie wielki ból? Jakieś podbudowanie wirtualnego ego?
W żaden sposób nie idzie wam dogodzić, zawsze znajdzie się ktoś z problemami emocjonalnymi i będzie płakał bo ktoś ma więcej repek. Ludzie, ogarnięcia trochę.
#36
Wcześniejsze nie były sensowne ale teraz będą częściej używane za posty, ponieważ można dać tylko jedną ogólną natomiast za post bez limitu. Nic te repki nie dają ale przepraszam bardzo nie istnieje coś takiego jak sprawiedliwość? Zresztą to ty sam mówiłeś, że cie wkurzają repki za "miły, pomocny" i najchętniej byś je usuwał. Jeśli graczeadministracja nie potrafią/potrafi nawet dać sensownych repek to się nie dziwię dlaczego jest taka sytuacja na serwerze.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#37
Nie wiem, czemu piszesz o serwerze, skoro temat dotyczy forum. Poza tym Twoje pierwsze zdanie nadal nie pokrywa się z sytuacją, skoro wcześniej bez limitu bezsensownie były dawane na profilu. Temat repek i płaczu o nie naprawdę mnie nie rusza. Nie mam zamiaru tracić czasu na ich kasowanie bo ktoś ma wieczny ból dupy o nie. Sami sobie wystawiacie opinię z takimi opisami.

Warn zdjęty, a w temacie i tak nic nowego nie napiszesz, zamykam.
#38
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości