McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
mam pare skarg - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: mam pare skarg (/showthread.php?tid=8570)

Strony: 1 2


mam pare skarg - danie9990 - 11-09-2016

Witam
Po pierwsze: dlaczego nie mogę otwierać skrzyni dusz (czy jak się ona zwie) tą co się dostaje na samym początku gry na anihilacji - 3 dni temu jeszcze mogłem.
Po drugie: mam pytanie a propo skorpiona (anihilacja klasa) ciągle gracz lukas15 grozi mi banem że "jego brat" da mi bana (za każdym razem kiedy indziej raz że za chwile raz że za tydzień itd.) nie mam screenów ale mogę porobić i grozi mi banem za to że rzucam skorpem i buguje kogoś w ściennie (czasem w lawę) a co to moja wina że skorp tak działa??? ja nie kontroluje gdzie gracz wpadnie, a poza tym moim zdaniem skorp po to jest XD,
I po trzecie: dlaczego nie mogę chwilami zbierać złota (też anihilacja) bo zbieram, zbieram i nagle nie mogę zbierać dalej ?!!?
A i po czwarte - dlaczego czasami jak skaczę na anihilacji np. ninją to mnie cofa głownie podczas dłuższego lotu - wiem że to jest od dawna ale chcę wiedzieć dlaczego tak się dzieje.


RE: mam pare skarg - Mystery player - 11-09-2016

zapomniales dodac o tym ze vortex ma bug ze mozna przelatywac przez bloki banan oisal ze to wina mc nie vortexa ale ja w to troche nie wieze
+ zbugowane rzeczy trza usunąć lub naprawic


RE: mam pare skarg - danie9990 - 11-09-2016

O tym zapomniałem ale masz rację (prawdopodobnie) xD


RE: mam pare skarg - _szumielxd_ - 11-09-2016

Banan pisał już o tym vortexie ;-;
Że to błąd mc a nie pluginu.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


RE: mam pare skarg - danie9990 - 11-09-2016

Dobra nie obchodzi mnie teraz vortex czy jak się to pisze mnie interesują tu odpowiedzi na moje 4 pytania / skargi


RE: mam pare skarg - _szumielxd_ - 11-09-2016

1. Błąd pluginu, ja też czasani nmg
2. Admin nie ma prawa cię za to zbanować, po prostu dziecek nie radzi sb z tym psychicznie ;p (probsy dla niego, że umie pisać na all)
3.problem jest tylko z kamiennym i drewnianym (problem pluginu, lag serwa chyba)
4. pomieszane pluginy i lag serwa.
5. "Szumiel pizda tylko skorpem umie"~danie9990 (tak ode mnie)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


RE: mam pare skarg - danie9990 - 12-09-2016

Po pierwsze o co ci chodzi z nr.5 ??? ja pisałem że umiesz grać skorpem tylko ale nie używam słów typu pizda jak to napisałeś gdyż nie chce łapać banów za słowa :\
po drugie jak naprawić skrzynkę żeby znowu mi działała bo chciałbym !!!!
a po trzecie ten dzieciak lukas15 co mi bratem grozi że bana mi da jak się zapytałem go jaki ma nick jego brat żebym osobiście to usłyszał to nagle sobie coś przypomniał i wyszedł z serwera (czarownica25 może to potwierdzić że po moim pytaniu zwiał) i się nie przejmuję takim dwulatkiem bo jak nie umie się klepać to jego problem a to że walę go w ścianę to jego pech (on ani razu nie miał seta lub boskich jak go zabijałem skorpem) tak z ciekawostki a niech jego "brat" sam mi to powie (jeśli jest adminem) więc czekam xD
a po czwarte pytanie do cb szumielxd_ co ty masz z tą marchwką ??? XD


RE: mam pare skarg - _szumielxd_ - 12-09-2016

Marchewka... yo mój podpis z tapatalka :3 (dziwne że każdy się mnie pyta ;-; a już szynka krakowska luki jest normalna?)
A to z tymi słowami to, przeglądałem sb akurat filmiki które nagrywałem i mi akurat taki fragment w pamięć zapadł; p


wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


RE: mam pare skarg - danie9990 - 12-09-2016

Nie wnikam z tymi szynkami i marchewkami i czym jeszcze tam xD
ja nie przypominam sobie takich słów ale nie ważne :|


RE: mam pare skarg - Zgłaszacz223 - 13-09-2016

Dobra,Nie chcę się wmieszać,Ale to nie ten dział ;/ tu są skargi na graczy a nie itemy itp...