McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
[SKARGA] Cała Administracja - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: [SKARGA] Cała Administracja (/showthread.php?tid=8311)

Strony: 1 2


[SKARGA] Cała Administracja - Wojgroch - 26-08-2016

Witam chciałbym zauważyć iż na trybie Kit PvP przybyło tyle hackerów że nie idzie grać na ten tryb nikt nigdy nie wchodzi z administracji ja tam tak często siedze że widząc tyle cheaterów co już dobijają po tysiące zabójstw nie zbanowanych jeszcze to odechciewa mi się grać. Pisałem do administracji żeby coś z tym zrobiła pobanowała rekrutacje nwm na ten tryb ,ale za przeproszeniem że się tak wyraże, ma ten tryb w dupie. Naprawdę niepoleciłbym nikomu tego serwera przez wzgląd na "aktywność" administracji oraz jej niekompetencje nwm jak ci ludzie się dostają na te mode jr mody czy inne rangi jak widząc co oni robią to aż nwm czy mam płakać czy się śmiać oraz kto ich rekrutuje. W podaniach same kłamstwa tylko dla rangi i się potem cieszą bo mają Moda a tryby mają już gdzieś. -.-
Więc moja prośba to znajdźcie wreszccie kogoś kto się nadaje a nie same dzieci w administracji którzy swoje podania wymyślili. Ja bym się zajął chętnie tym trybem bo tylko ten jest dla mnie wart przyjścia ale niestety są cheaterzy jak zwykle. -.-


RE: [SKARGA] Cała Administracja - pucek77 - 26-08-2016

To samo na GTA, ja tam od 2 lat nie widziałem adminow...


RE: [SKARGA] Cała Administracja - Nalagx35 - 26-08-2016

Zdziwisz się Wojgroch ale jestem co dzień na pvp kits. A z racji że są tam kity to trudno czasami rozpoznać cheatera, czy to fly czy klasa - można zgłupieć.
Na gta byłam 3 dni temu, grałam tam z pół godziny.
Nie wiem co masz do większość junior moderatorów bo jednak coś robią.
Na ts się skarżyłeś że siedzą na creative.
Ale creative to też tryb, tam też są gracze którzy potrzebuję administracji.
Każdy gracz chce administrację na swoim trybie a nikt się nie rozdzieli.
Ty chcesz administracje na pvp kits bo są cheaterzy, a Ania chce administracje na creative bo są reklamy, spam, groźby, oszustwa, wulgaryzmy.
Jeżeli spotkasz na ts kogoś z administracji mcsurvi napisz do kogoś "wbij na pvp kit bo są cheaterzy" jeżeli cię zignoruje to wtedy śmiało, zakładaj wątek o administracji.
A ty od razu, zła administracja, nie dobra, be.
Pvp kits cacy creative be.
No bez przesady.
Napisałeś do mnie - wbiłam, pobanowałam, inni zrobili by tak samo.
Zrozum na każdym serwerze są cheaterzy, a nikt nie będzie na pvp 24/7.


RE: [SKARGA] Cała Administracja - Zgłaszacz223 - 26-08-2016

Nala,rozumiem cie,ale dodam do tego wątku to,ze jest wiecej cheaterów niz sie spodziewasz,ktos wbije bo go poprosisz? zawsze powinni tam wbijac! wbilem po 5 minutach juz 3 cheaterów! ogarnijcie ten serwer,bo bardzo rzadko widzę tam administracje,nie gram na PVP kits bo jest tam zbyt wielu cheaterów,naserio admini,ten serwer PVP kits upada pod wolą cheaterów,a wy nic z tym nie robicie,raz ktos wbije ban ban,ale wchodzą kolejni,więc prosze aby zajmowac sie tym serwerem bardziej,bo serwery PVP to sa serwery gdzie najwiecej cheaterów,bo 95% cheatów jest na PVP,więc proszę tylko o jedną jedyną rzecz,abyście to ogarneli!


RE: [SKARGA] Cała Administracja - Zgłaszacz223 - 26-08-2016

Nalagx,nie nabijam wątków,tylko zapomnialem napisac,czy to fly czy to klasa? na chacie pisze czy gracz użyl rzeczonej klasy,czy cheata,myslicie ze tym serwerem nie trzeba sie martwic? bo jest consola? ta consola banuje 5% cheaterów PVP kits,ale adminów ten serwer tez potrzebuje


RE: [SKARGA] Cała Administracja - _szumielxd_ - 27-08-2016

W sumie to sie skiepscilo po usunięciu banow na ip ;-; a co do wątku to wojgroch naprawde, mógłbyś czasem popatrzeć na chat i zobaczył byś że faktycznie banuja.
Od razu masz foch forever bo żaden admin nie chce siedzieć na pvp kits tyle co ty i i tak pewnie niektóre aury po 1000 zabijstw to tak naprawde skill. Więc nwm co chciałeś tym wątkiem osiągnąć ale chyba ci sie nie udało. Jeszcze denereuje mnie jak jakiś 12 latek pisze do wszystkich "dzieci", nie chce nic mowic ale jak sie nie jest dzieckiem to sie idzie do pracy a nie w za darmo poswieca swoj czas na pilnowanie serwa. Pisales jeszcze ze wszyscy kłamią, większym kłamcą można nazwać cb bo byłem dziś na pvp kits i dziwnym trafem akurat był tam admin, dziwne... Nikogo tam przecież nie ma

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")


RE: [SKARGA] Cała Administracja - TheChosenOne - 27-08-2016

MODERATOR nigdy nie będze adminem, a ADMIN nigdy nie da moderatorowi swoich permisji. Moderatorzy są od tego by pilnować porządku i jak są zadowoleni ze swojej pracy, oznacza to, że wykonują swoje obowiązki. Cheaterzy zawsze będą, a moderatorzy nigdy ich wszystkich nie zbanują. Postawcie się w ich sytuacji..


RE: [SKARGA] Cała Administracja - Bastiii - 27-08-2016

"Znajdzcie kogos kto sie nadaje a nie same Dzieci..ja bym się chętnie zajął tym trybem" taka ukryta reklama Big Grin


RE: [SKARGA] Cała Administracja - TheChosenOne - 27-08-2016

Każdy mówi, że lepiej by się nadał, ale dopiero gdy otrzymuje się RANGĘ, można się przekonać, jak ciężka jest praca administracji. Graj i ciesz się wolnością.


RE: [SKARGA] Cała Administracja - Skillpvp123 - 01-09-2016

Wojgroch, mcsurvi nie opiera się jedynie na pvpkits.
Każdy tryb potrzebuje admina a jak szumiel napisał, popatrz czasem na chat.
rozpoczął się rok szkolny, admini tez mają życie prywatne, zrozum to.
Postaram się nagrywać przynajmniej 10 cheaterow dziennie xD innych tez do tego zachęcam a nie "Administracja to gó*** byłbym o wiele lepszym modem" udowodnijcie to łapiąc cheaterów.