McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Multi konta SlugaAngeli - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Forum Ogólne (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Skargi / Odbanowania (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Dział: Archiwum (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=129)
+---- Wątek: Multi konta SlugaAngeli (/showthread.php?tid=8218)

Strony: 1 2


Multi konta SlugaAngeli - Ptak675 - 18-08-2016

Witam, zauważyłem że na serwerze pojawia się coraz większa niesprawiedliwość np. grają cheaterzy, jest speedmine, kill aura,multi konta, a czasami nawet bany za nic. Dlatego piszę ten wątek żeby to wyrównać. Gracz pod nickiem SlugaAngeli ma jeszcze 1 konto. to konto było jego pierwszym kontem. (Skillpvp321) czy jakoś tak. I gdy dostał bana zalożył konto pod nickiem SlugaAngeli (Sam mi sie nawet kiedyś do tego przyznał) i mam dowód w sensie nie dokońca dowód lecz... zobaczcie sami: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8eb19cccdd92747d .
Nie,on go nie poprosił,to jest jego 2 konto ( łatwo również to rozpoznać po jego piśmie czy ortografi a nawet wyzwiskach. aa i jeszcze jedno. na ss jest takie coś: Ptak zawsze pierwszy wyzywa i czeka na moment aby zrobić ss.To też nie prawda,SlugaAngeli lubin wkurzać ludzi i czeka na ten moment gdy człowiek sie zdenerwuje i żyłka pęknie (przenośnia xd) gdy człowiek wybuchnie i coś odpisze i wtedy podniecony Skillpvp321 mówi: ss i na forum hahahaha. i jak tu sie nie wkurzać!? gdy on sam zaczyna: np.oo nasz ptak nie ma ptaka, oo (gdy przyłapuje aury) to pisze a może to nie aury tylko ty nie umiesz grać?.gdy biją mnie z 5 kratek no to ,fajnie nie umiem grać C: oczywiście mhm.. {}. i SlugaAngeli zawsze w taki sposób wkurza ludzi uwierzcie mi,naprawde zawsze. wbijam na anni i już mnie zaczyna wkurzać. Ja nwm co wy z tym zrobicie ale jak ten typ będzie tak dalej mieć multikonto i będzie mnie wyzywać to nwm co zrobie. ten typ powinien mieć odrazu bana za multi konto , i przeszkadzanie grania w gre np.chcem sciąć kilka drewna na most do innego teama a typ mi nia daje ściąć tego drenw :'c błagam pomóżcie!


RE: Multi konta SlugaAngeli - enderman22xxxe53 - 18-08-2016

człowieku dlaczego piszesz swoje zachowanie pod skillpvp? to ty raczej tak sie zachowujesz nawet mam screna pod Polityka Ptaka a co do mulciaka moze tak ale teraz populane jest robienie Mulciaków pod Sluga (LUGA CONFIRED) czasami na ciebie klną ok i oni zaczynaja ale prawie zawsze to
ty do tego jesli nie twoja sprawa nie wcinaj sie bo nie będziesz lubiany
co do speedmine i cheaterów wyjątkowo się z tobą sgadzam masakra+ robią se multikonta i dalej se cheatują więc prosze pozwolcie Jrmodom banowac na ip


RE: Multi konta SlugaAngeli - Ptak675 - 18-08-2016

(18-08-2016, 11:47 AM)enderman22xxxe53 napisał(a): człowieku dlaczego piszesz swoje zachowanie pod skillpvp? to ty raczej tak sie zachowujesz nawet mam screna pod Polityka Ptaka a co do mulciaka moze tak ale teraz populane jest robienie Mulciaków pod Sluga (LUGA CONFIRED) czasami na ciebie klną ok i oni zaczynaja ale prawie zawsze to
ty do tego jesli nie twoja sprawa nie wcinaj sie bo nie będziesz lubiany
co do speedmine i cheaterów wyjątkowo się z tobą sgadzam masakra+ robią se multikonta i dalej se cheatują więc prosze pozwolcie Jrmodom banowac na ip
aha


RE: Multi konta SlugaAngeli - Skillpvp123 - 24-08-2016

rly?
Nigdy nie pisze oooo z reszta, znamy się tylko z anihilacji, wiec skąd możesz wiedzieć że tak pisze skoro łapie cheaterów na Kitpvp ?

To nie jest moje multi konto a ten dowód udowadnia tylko że on mi daje ss a nie (Elo tutaj SlugaAngeli al. Skillpvp).
Jeśli chodzi o ortografie, ja dobrze pisze a SlugaAngeli? nieznam jego ortografii ale nawet jeśli pisze dobrze jak ja to żaden dowód.


RE: Multi konta SlugaAngeli - momolek - 24-08-2016

Hahahah ptak ty weź nie udawaj mądrego bo nim nie jesteś. Sam miałeś z 10 multikont,cheaty (antyknock,speedmine) i wyzywałeś mnie od szmat itp. Więc sam święty nie jesteś. Po prostu wydaje ci się że jesteś panem wszystkiego,a tak nie jest. Co do Skillpvp123 to zaczęło się od tego że został wykryty u konsoli. Pewnie nie miał co robić podczas bana,więc wbił na multi i sobie grał jak normalny człowiek. To tyle z mojej strony...


RE: Multi konta SlugaAngeli - Omexia - 27-08-2016

(18-08-2016, 11:47 AM)enderman22xxxe53 napisał(a): człowieku dlaczego piszesz swoje zachowanie pod skillpvp? to ty raczej tak sie zachowujesz nawet mam screna pod Polityka Ptaka a co do mulciaka moze tak ale teraz populane jest robienie Mulciaków pod Sluga (LUGA CONFIRED) czasami na ciebie klną ok i oni zaczynaja ale prawie zawsze to
ty do tego jesli nie twoja sprawa nie wcinaj sie bo nie będziesz lubiany
co do speedmine i cheaterów wyjątkowo się z tobą sgadzam masakra+ robią se multikonta i dalej se cheatują więc prosze pozwolcie Jrmodom banowac na ip

 "pozwolcie Jrmodom banowac na ip"
A w życiu. 
Istnieje coś takiego jak zmienne IP, resetujesz ruter = przydziela inne IP.
Przykładowo Typowy Jędrek dostanie bana na IP, zresetuje ruter, a tak się złoży, że Ty będziesz miał takie IP. :v
Ip, które zostało zbanowane, za złe czyny Naszego Jędrka, w ten sposób dostajesz bana za nic, a szczęśliwy Jędruś ze zmiennym IP wbije sobie na serverek. Smile

@SkillPvP123
"To nie jest moje multi konto"
To wytłumacz mi, jakim cudem Konto o nicku "SlugaAngeli" ma identyczny Adress IP co Ty? 


RE: Multi konta SlugaAngeli - Skillpvp123 - 27-08-2016

Nie wiem,
nie potrafie tego wyjaśnić, nieznam sie na tym


RE: Multi konta SlugaAngeli - Omexia - 28-08-2016

(27-08-2016, 06:46 PM)Skillpvp123 napisał(a): Nie wiem,
nie potrafie tego wyjaśnić, nieznam sie na tym

Takim, że to twoje multi. ^^


RE: Multi konta SlugaAngeli - Mystery player - 01-09-2016

ludzie wedlug regulaminu mulciaki sa fair jesli nie sluza do chetow wzbogacania sie o staty itp
a jak mowile... enderman mowil mulciaki Sluga sa teraz modne


RE: Multi konta SlugaAngeli - Chuck - 01-09-2016

Sprawa wyjaśniona :3