McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Ranga Dziewczyna / Chlopak - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+---- Dział: Serwer FreeBuild (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Ranga Dziewczyna / Chlopak (/showthread.php?tid=5370)

Strony: 1 2


Ranga Dziewczyna / Chlopak - TheZabojca - 24-02-2016

W tym wątku będę wypisywał Nicki graczy, którzy chcą otrzymać rangę Chłopak i Dziewczyna.


Zadaniem Moderacji jest wejście na tryb Freebuild i nadanie tych rang poniższym graczom.

Proszę o niezamykanie wątku. Będę listę uzupełniał na bieżąco.




Ado2307 - Chłopak
anilka123 - Dziewczyna
Cora99 - Dziewczyna
topola5 - Chlopak
patryknator - Chlopak
Cors - Chlopak



RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - xMiluji - 24-02-2016

Rozumiem, że zamiast napisać na pw na forum, lub na ts, będziesz tutaj wypisywać nicki? Mądre. Nie ma to dla mnie sensu bynajmniej. Oraz widać, jakim ty jesteś poprawny helperem. ;>


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - Omexia - 24-02-2016

Rangi przydzieliłam.
Nie łatwiej wejść na tsa, forum i pisać na pw? ;/
Czyli mamy rozumieć, że komunikować się z ekipą nie masz zamiaru? ;_;
Whatever, jak już istnieje ten wątek, to niech gracze, którzy już chcą koniecznie na forum prosić o takowe rangi, to zgłaszają to pod tym wątkiem.
Bo bezsensem jest zakładanie oddzielnych tematów w tej sprawie. Co sądzicie? 
Co prawda takich osób jest nie wiele, no ale czasem ktoś się trafi. :d 
Także, jak uważacie.


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - Omexia - 24-02-2016

(24-02-2016, 06:05 PM)ppaa napisał(a): Pstragus prosił żebym mu zrobić range [chłopak]

Gotowe.


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - hahajot - 24-02-2016

Ja również proszę o rangę chłopak.
Nick taki jak na forum.


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - Omexia - 24-02-2016

(24-02-2016, 06:31 PM)hahajot napisał(a): Ja również proszę o rangę chłopak.
Nick taki jak na forum.

Zrobione.^^


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - TheZabojca - 24-02-2016

xMiluji jako Helper nie mogę, z powodu braku dostępu do cmd, nadawać rang.

Komunikować się może chcę, ale niby jak skoro nie otrzymałem na TS'ie uprawnień do wchodzenia na kanał administracyjny McSurvi? Może poprosicie Snow'a to mi je nada, jak przestanie coś do mnie mieć.

A nie zamierzam wam robić poke'a, bo nie wypada. Zresztą nie zawsze jesteście, gdy ja jestem.
Na Shoutboxie nie napiszę, bo przeleci na sam dół i nie zauważycie.


xMiluji jestem dobrym Helperem, a cheaterów banuję więcej niż ty, więc nie pisz mi tu oszczerstw, bo się staram jak mogę, a ty tego po prostu nie widzisz.
Wątki są, ale chaotyczne, a tu będą wreszcie ogarnięte. Zauważcie, że wątki temu podobne były tworzone przez gracza i dla każdego oddzielnie. Sens w tym taki, że nie będzie 50 takich wątków, tylko jeden.
W grze pytam się graczy, czy chcą rangę i wpisuję ich nicki tutaj, aby nie musieli zakładać wątków i utrudniać Wam pracy przy przenoszeniu tematów do archiwum itp.


"Nie pisz co jest dla ciebie bez sensu, bo dla innych może się to wydawać logiczne".



RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - TheZabojca - 24-02-2016



Pieknalusia - Dziewczyna
16274 - Chłopak
oferontalny - Chłopak
szczerbatek75 - Chłopak
julek910 - Chłopak



RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - Omexia - 24-02-2016

"Nie otrzymałem na tsie uprawnień na tsie", to trudno ci wejść na centrum PomocyTs?
Nie wypada robić poke'a.. no błagam. ;x To wytłumacz mi, czemu niby nie wypada? 
Wystarczy poknąć, bierzemy Cię na kanał i rozwiązujemy problem.
To, że się nie zgrywamy, rozumiem, ale jak już coś masz, no to serio, poke'a nawet nie dać? ;x 
Rozumiem, może to nie jest jakaś wygórowanie ważna sprawa jeśli chodzi o te rangi, może nie chciałeś przeszkadzać, cokolwiek, ale to jest związane z severem, mnie przykładowo to obchodzi.
Bo jakim problemem jest danie rangi? ;x

Ale dobra chciałeś dobrze, wątek jest i niech będzie.
Gracze będą się wypowiadać, mod, który będzie widział aktualnie post, da rangę.


RE: Ranga Dziewczyna / Chlopak - xMiluji - 24-02-2016

Ciekawe, więcej banujesz ode mnie, ok. Nie interesuje mnie to, taka informacja :>
Nie wypada pokać na ts? Pomyśl, może trochę bardziej logicznie, jeśli sądzisz, że " pokanie " na ts jest złe, więc czemu nie napiszesz na pw? Lub na forum, w prywatnej wiadmości?
Zaśmiecasz forum tworząc takie wątki, według mnie. ;>
A co do tego, że nie możesz wchodzić na kanał " Mcsurvi " hyy, może byś tak poprosił mnie lub Omexie, żebyśmy Cie " movenły ". Skoro tak bardzo Ci na tym zależy, oraz przypominam Ci, że mam wyższą rangę od ciebie, także miej do mnie więcej szacunku. ;>