McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
[Unban] Jakubowskyy - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: [Unban] Jakubowskyy (/showthread.php?tid=2911)

Strony: 1 2


[Unban] Jakubowskyy - jakubek99 - 16-09-2015

Mój nick: Jakubowskyy
Jesteś recydywistą: Nie
Dlaczego chcesz dostać unbana: Ponieważ dostałem bana za cheaty, których nie mam. Jeżeli pomocnikiem jest _MrVivox_, to ban prawdopodobnie od niego. Za co? Za to że walczyć nie umie? Ma mi przedstawić natychmiast dowody. Jeżeli ban będzie niesłuszny, proszę o usunięcie banującego z administracji. Proszę o szybką wypowiedź. I jeszcze jedno: postanowiłem, że złożę tu kiedyś podanie. Czy mam jeszcze do tego prawo, jeśli ban będzie niesłuszny?


RE: [Unban] Jakubowskyy - Marcel555444 - 16-09-2015

Administracja nie banuje za to ze "Nie umie wlaczyc" tylko najwyraźniej zobaczył u ciebie cheaty podczas walki
Aby ban byl nie słuszny to byś mógł ale napewno nie jest


RE: [Unban] Jakubowskyy - gry5656 - 16-09-2015

A masz dowody?


RE: [Unban] Jakubowskyy - Piotrovsky - 16-09-2015

(16-09-2015, 06:17 PM)Marcel555444 napisał(a): Administracja nie banuje za to ze "Nie umie wlaczyc" tylko najwyraźniej zobaczył u ciebie cheaty podczas walki
Aby ban byl nie słuszny to byś mógł ale napewno nie jest

Nie Ty zbanowałeś, więc proszę, nie udzielaj się.


RE: [Unban] Jakubowskyy - Egzey0 - 16-09-2015

Yup
Banowałem za cheaty: AntyKnock.
Normalnie bym nie sprawdzał bo coś robiłem tylko jakiś gość ostro cię zwyzywał (po angielsku i wyszedł) a przy okazji siedziałem z takim jednym na teamspeaku krzykną: Jakub? Wreszcie... Ale to nie do rzeczy.
Czysty AntyKnock, bez lagów bo docisnąłeś go prosto do ściany.


RE: [Unban] Jakubowskyy - jakubek99 - 16-09-2015

AntyKnock? A może lagi jednak? Czy posiadasz dowody? Nigdy nie grałem na cheatach, nie gram i nie zamierzam grać. To, że ten "ktoś" może być Twoim pupilkiem, nie oznacza że mam cheaty. Nawet nie wiem jak się uruchamia anty-knock!!! Nie znacie się i tyle. Napisałem kilka skarg na cheaterów, czy chociaż raz dostrzegliście u mnie podejrzane ruchy? Czy widniał tam napis "Huzuni v3.0.3" czy coś takiego? Powinna być tu porządna ekipa która umie sprawdzać i banować. Podeślijcie mi dowody, jak nie macie to odbanujcie. Ja zgłaszam tą sprawę do Banana.


RE: [Unban] Jakubowskyy - Egzey0 - 16-09-2015

Pupilem? Jaki pupil ktoś kto siedział i chciał mi niby pomóc a siedział na innym trybie bo chciał posłuchać co mówimy. Od kiedy my mamy zbierać dowody? Dowody zbieramy tylko jak cheatują VIPy żeby potem nie było ,,Oddajcie mój hajs'' tak mi kazano tak robię i tego się będę trzymać.
ODBANUJĘ cię bo kilku się zdziwiło ale.. wiem że miałeś cheaty i się przy tym utrzymuję.


RE: [Unban] Jakubowskyy - jakubek99 - 16-09-2015

Utrzymuj się ile chcesz. Dziękuję, za unbana. Jeżeli będziecie dobrze odróżniać cheaty od skilla, przeprosicie mnie (mam nadzieję).
Aha, jeszcze jedno: mam teorię (nie jestem pewien) dlaczego nie można było mnie odrzuć. Klasa tank posiada efekt slownes, może to na coś wpłynęło.


RE: [Unban] Jakubowskyy - Pro_Shigima - 17-09-2015

Duzo razy widzialem jak masz cheaty, wiec jak dostaniesz UB to napewno znow bedziesz cheatowac.


RE: [Unban] Jakubowskyy - jakubek99 - 17-09-2015

Nie wypowiadaj się. Banujący dał mi UB a później napisał mi nawet na /msg że nie mam cheatów, może potwierdzić.
Przeczytaj moją teorię powyżej. Klepać się nie umiecie to od razu cheater? Jeśli tak to tu wygląda to byście cały mineserwer zbanowali...
Aha i jak taki cwaniak to mnie może nagraj.
Proszę zamknąć temat

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka