McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
to co z ta rozmowa ? SzumielxD? - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: HydePark (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Dział: Off-Topic (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: to co z ta rozmowa ? SzumielxD? (/showthread.php?tid=20911)



to co z ta rozmowa ? SzumielxD? - Chlebcio 2.0 - 28-09-2019

Wiec napisalem w chacie na forum bo na PW u cb jest przepelnione wiec napisalem tam a teraz tu!!Bo nie chce czekac 3 miesiace za nim odpowiesz bo ja nie bede na ta rozmowe czekal bo spowodu tego co pisalem na p.chat z kumplem w creative ehhh serio? jak to jest chat prywatny chociaz nie napisalem na glownym chacie creative a nie banowac mnie za to co pisalem na p chat to przeciez nie normalne banowac aktywnego budowniczego za to co pisal na p chat slabe i teraz bede czekal tak dlugo na ta Głupia rozmowe ktorej nie powinno byc ??? mehh powinenien dostac unban za to a nie banowac za to co pisalem na p chat od czegos musi by ten chat chyba?I na 101% nie kupie na tym serwerze unbana za to co nie powiniene dostac bana i tak pewnie bym spodziewal jak bym kupil to dostalbym kolejnego bana wiec na co mi to ;/

Wiec SzumielXD odpowiedz na ten watek podaj termin rozmowy {piatek-niedziela} wyjasnial to i dajesz mi unbana


to co z ta rozmowa ? SzumielxD? - _szumielxd_ - 28-09-2019

1. Nawet nie trudź się kupować UB, bo nie jest to ban za złamanie regulaminu, tylko zaproszenie na rozmowę.
2. Chatbox NIE JEST żadnym ze sposobów kontaktowania się ze mna. Jest to miejsce do wolnych rozmów między użytkownikami forum, a co za tym idzie nie czytam go. Korzystam z aplikacji tapatalk, która jest wygodniejsza, jednak nie wspiera naszego forumowego chatu. Poruszając temat pw, ostatni raz skrzynkę czyściłem w dniu nadania blokady na Twoje konto. Dziś natomiast otrzymałem od Ciebie wiadomość prywatną, co oznacza ze wiadomość tą mogłeś napisać praktycznie od razu po otrzymaniu odpowiedzi w wątku.
3. Chat działkowy ma ukrywać wiadomości przed GRACZAMI, którzy nie znajdują się na terenie ów działki. Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy ktoś perfidnie reklamuje inny serwer na chacie działkowym spawnu i z tego powodu nie może dostać bana. Dziękuję jednak za sugestię, przejrzę logi chatu działek, a nóż dowiem się czegoś nowego.
4. Ani w tym wątku, ani w wiadomości prywatnej nie podałeś żadnej alternatywy dla TeamSpeak'a. Zakładam więc że rozmowa odbędzie się właśnie tam. W takim przypadku wystarczy że wejdziesz na takowego w jakikolwiek dzień roboczy po godzinie 17 (wyjątek stanowi środa), znajdziesz moje ID w spisie administracji minecraft i napiszesz do mnie wiadomość prywatną (na TS).
5. Powód wezwania podam kiedy przyjdziesz na rozmowę, tak abyś mógł się poczuć jak na maturze ustnej z języka polskiego.
6. Napewno 3 miesiące czekać nie będę, przy tym przemiale informacji pamięć o tym zajmuje zbyt dużo miejsca.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!