McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Nasze Serwery (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Serwery PVP (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 (/showthread.php?tid=20256)



Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 20-03-2019

Siema,
Przyszedłem tutaj z jednego prostego powodu, ponieważ chciałbym zaproponować nową edycję PvP Classic 2.0, obecna trwa już ponad 3 lata i przydałaby by się koniecznie nowa edycja, mapy, i nie ciągle to samo czyli Texas, ale zwykle gracze to lubią. Liczę na reset topki /ks topkills, ponieważ top 1 ma już ponad 10000 killi, a pewnie nie chciało by mu się wbijać więcej i grać 24/7, więc taki użytkownik powróciłby do tego klasycznego trybu, rozgrywka by stała się monotonna, gdyby nie było nowej edycji, dodatkowo nagrody różne nagrody za topki, Vipy itd. + gracze by podskoczyli, zwykle jest maksymalnie 20 osób, a dla mnie by podskoczyło, to do nawet 40-30, jeśli McSurvi nie upadnie Dodgy

Pozdrawiam
Nezeltti Tongue


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 21-03-2019

Refresh, możliwe, że ktoś to zobaczy


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - smitting - 15-04-2019

Mordo sam zobaczyłeś co nowa zrobiła nowa edycja na mineserwerze - spadla ilosc graczy, wg mnie nie powinno byc na ten czas zadnych zmian.


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 19-04-2019

@up
Hm, ale wiesz ile trwa ta edycja? Dla mnie bardzo dużo, a powinny być jakieś zmiany,
na MF nie ma tego trybu, a na MS już jest 3.0 Smile


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 25-07-2019

Refresh ;>


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 10-09-2019

Refresh


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - Nezeltti - 27-09-2019

Refresh


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - MrSandKing - 27-09-2019

Skoro mowa jest tu o odświeżeniu trybu, to zastanówmy się co ma się znaleźć w odświeżonej wersji. Pierwsze co przychodzi do głowy: nowe mapy, reset statystyk, funkcje. Skoro mówimy o mapach to zbuduj, zaproponuj, przerób, jeżeli mówimy o funkcjach to zaproponuj coś. Jeżeli gracze chcą nowej edycji to powinni napisać coś od siebie, bo to trochę bezsensu że gracze proszą, błagają, ale nie przyczyniają się jakoś do rozwoju trybu. Trzymam kciuki żeby ktoś z administracji odpisał i nie robił nadziei na nową edycję :p

Pozdrawiam


RE: Propozycja Nowej Edycji PvP Classic 2.0 - ZaborQ - 28-09-2019

Nowa edycja Classica jest w planach, czy dojdzie do skutku? Nie wiemy, nic nie będziemy obiecywać.
Gdy zaczniemy prace nad trybem najprawdopodobniej dostaniecie informacje. Jeśli nie będziemy mieli pomysłów napiszemy wątek, lub zrobimy informacje na pvp/ts.
Nie musicie pisać na forum ani pytać o nową edycje, jak będzie czas, jak skończymy wszystkie projekty - Pomyślimy.


Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!