McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Nasze Serwery (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Serwery Creative (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo (/showthread.php?tid=19562)



Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - chlebcioGun2 - 21-08-2018

eh ok ,sumie racja z tym ryzykiem mógł by zniszczyc creative , chcecie wiedziec czm ciagle trawie ten temat z Ramkami.
Poniewaz chciałbym cos nowego zobaczyc na Creative np: Zmiany,nowosci i Eventy bo na creative jest nudno tylko budowanie i bez żadnych zmian albo chociaz zeby eventy sie pojawiały na Creativie co jakis czas albo co piatek jakis Event a nagroda mogla byc dodatkowa dzialka {blisko spawnu albo jaka kolwiek} wiec prosze o ostatnia odpowiedz i zakonczyc Watek {:


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - ZaborQ - 21-08-2018

-Co do działek przy spawnie mam zamiar zrobić coś z tymi, które są opuszczone...
-Co ty byś na creativie chciał, chodzi tam o budowanie nie o minigry na każdym kroku, od tego są inne tryby ;p


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - chlebcioGun2 - 21-08-2018

ZaborQ chodzi mi o event.Dokladnie to Battle Buliders,i w nich mogło by wygrac vipa na wybranym sobie Creative {na 4 dni]
a te eventy mogły by sie pokazywac dwa razy w miesiacu w piatek o godzinie 16-17 godz a nagrody za 2 i 3 miejsce byla by dodatkowa dzialka ,wiec to jest moj pomysl na rozwiniecie Creative żeby cos sie działo.


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - Lukasiu - 21-08-2018

Popieram pymysł, już kiedyś wspomniałem o evencie na budowanie. Chciałbym się z kimś zmierzyć i przy okazji mieć dobrą zabawę.

Pozdrawiam


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - ZaborQ - 21-08-2018

Tak się składa że na serwerze był kiedyś tryb Build battle Tongue z powodu małej aktywności tryb zamknięto. Na creativie z czasem mogłoby być to samo, ale pomysł nie jest zły. Jeśli naprawdę ludzie wykazali by aktywność na takich ewentach można by je kontynuować ;v za niedługo postaram się zorganizować jakiś.


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - chlebcioGun2 - 21-08-2018

a tak słyszałem że kiedys był ten tryb w McSurvi , ciesze sie że postarasz sie z zorganizowaniu eventu tylko ze kiedy by taki event sie pojawi? w nastepnym tygodniu? czy w tym tygodniu?
I jeszcze raz Dzieki wielkie ZaborQ

pozdrawiam {:


RE: Hej czm zamknieliscie watek,jak chcialem powiedziec moje ostatnie slowo - ZaborQ - 21-08-2018

Planowanie eventów zostaw nam.. Na creativie i forum prawdopodobnie będzie ogłoszenie ;p jak na razie musimy skończyć zaplanowane rzeczy. / zamykam nic nowego się tu pewnie nie pojawi

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!