McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: Odchodzę, bo serwer jest żałosny (/showthread.php?tid=1625)

Strony: 1 2


Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Machine - 04-06-2015

Ten serwer nie ma już sensu, administracja nic nie robi, jak by była leniwa i miała gdzieś serwer, więc odchodzę i możecie mi dać bana, nie mam chęci grać z taką administracją... Na dziale Skargi Na Graczy/Administracje jest pełno skarg na administracje, że jest żałosna, beznadziejna lub cheatują a nawet nie banują cheaterów. Wszyscy co tak napisali dałem reputacje z +50 kont, bo mieli racje... na pvp kits nadal są cheaterzy... na pvp classic nadal też są... gdzie tu sens tego serwera ? Wcześniej administracja naprawdę była dobra... np. Gosiiia pilnowała serwerów itp. Wchodziła z rana i banowała i było bardzo mało cheaterów a tu nikogo nie widzę z rana jakoś... Jeśli tak ma nadal być, to nie życzę powodzenia bo serwer jest ŻAŁOSNY. Odchodzę...


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Killereq - 04-06-2015

Wiesz mam te samo zdanie... Odkąd SzybkiBanan ma ten serwer to masakra jest. Ten serv to 1 wielkie gówno Persew wbije na 20 minut i banuje tylko 5 cheaterów. Administracja po prostu na 100% fajna. Też tu chyba nie gram..


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Persew - 04-06-2015

KIllereq, hahahah tu mnie rozwaliłeś 5 cheaterów to może czasami patrz na chat...


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - PoldekDriver - 04-06-2015

Server się wali ;c za mało administratorów ,bo jest 4 na wszystkie tryby Wink





|PoldekDriver|


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Killereq - 04-06-2015

No ok , tylko wiesz ja nie maniak przed klockami 24h wiesz? Taki jesteś kozak bo range masz... Szkoda pisania. Powodzenia ;-)


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Persew - 04-06-2015

Ja też, dlatego nie siedzę tam 24/7... Będzie więcej osób w ekipie to będzie lepiej.


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - Killereq - 04-06-2015

Ok ja Cię rozumiem ,tylko jak SzybkiBanan nic z tym serwem nie robi no to takie są efekty. Chciałbym mieć tu range. Ogar itp ale rekru nie ma :C szkoda..


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - CharmyBee99 - 04-06-2015

(04-06-2015, 11:10 AM)Persew napisał(a): Ja też, dlatego nie siedzę tam 24/7... Będzie więcej osób w ekipie to będzie lepiej.

No widzialem cie Persew dziś około 7 godzin temu jak banowałeś kogoś za cheaty.


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - ŻałosnaAdministracja - 04-06-2015

Witam, tu Machine (Kochmet) z nowego konta. Właśnie wróciłem na serwer ale mam wywalone na adminów ponieważ wyrobiłem sobie o nich zdanie.
Jeśli się w tym miesiącu nie ogarnie, nadal mam na nich wywalone i nie będe nikogo zgłaszał np. za cheaty, wyzywanie itp. i NIGDY NIE WEJDĘ NA SERWER + Zrobiłem 1 dzień cheatowania, dostałem bana ? Nie ... (PS Już nie cheatuje, sprawdźcie mnie) Jak pisałem "Gosiiia pilnowała serwerów itp. Wchodziła z rana i banowała i było bardzo mało cheaterów"...
Może tego Persew nie widzisz, ale twoje wymówki są żałosne, że np. jest mała administracja. Czekam na zmiany, lub nigdy nie wejdę na serwer :\

Z wielkim poważaniem, Machine, Kochmet.


RE: Odchodzę, bo serwer jest żałosny - roki95@interia.pl - 01-11-2015

Nawet nie wiecie ile szybkibanan pracuje na serweże-,- poprostu na tab go nie ma i sie nie oddzywa, ale jak ktoś myśli żę administracja i szybki banan som leniwi to sie grubo myli-,- ja codziennie jestem na serweże i prawie codzinnie jest adminmistracja-,-