McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Przerwa - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: HydePark (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Dział: Przedstaw się! (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Przerwa (/showthread.php?tid=14445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Przerwa - Lisek061 - 04-07-2017

Prawdopodobnie nie bedzie mnie z pare dni ponieważ to zaduoz dla mnie...
Nirfanek nie bój sie bedzie dobrze
Zwario nigdy to tobie nie zapomne
Quarantino Roksana jak sie dogadaliśmy
Ze my to my to robie przerwe Sad...
MySimsPolska eh.... Dlej mi przykro ze nie dlas mi buziaka ;( ale trudno o tobie tez nie zapomnie jak chcialas mnie zabic a nirfanek ci nie pozwolil
Rakus ja o tobie nie zapomnialem prenie wroce jak ty wrocisz i kupie vipa na classicku i bede tym razem ja repal eq Big Grin ty mi zawsze pomagales z cziterami Sad
Wroce pewnie kiedys... Mam nadzieje ze to nie bedzie przerwa jaka mialem 4ltata temu na 4 lata...
Edit : Sims jak daz buziaka w odpowiedzi to bede sie cieszył Smile Big Grin To flamnie ważne Smile Bo jestes bardzo fajna Smile


RE: Przerwa - _szumielxd_ - 04-07-2017

O...
glownego rakobudowniczego zapomniales ;-;
Pewnie dlatego ze ci prace na sb zacyganilem hyhy
Winc tego... branoc i wracaj
Pozwalam ci repac mi sety

Wysłane z mojego SM-A320F przy użyciu Tapatalka


RE: Przerwa - MySimsPolska - 04-07-2017

Moja odpowiedź na buziaka jest taka sama jak na serwerze...
Wątpię, że kiedykolwiek Ci go dam no ale... nadzieja umiera ostatnia Big Grin
Na pocieszenie dam to, że będę na ciebie czekać na serwerze! I ta twoja przerwa ma być krótka ^.^


RE: Przerwa - Lisek061 - 04-07-2017

(04-07-2017, 08:23 PM)_szumielxd_ napisał(a): O...
glownego rakobudowniczego zapomniales ;-;
Pewnie dlatego ze ci prace na sb zacyganilem hyhy
Winc tego... branoc i wracaj
Pozwalam ci repac mi sety

Wysłane z mojego SM-A320F przy użyciu Tapatalka

Zapomniałem przyznaje XD wajnie sie z Tb konkorowalo kto na kopie wiecej rKiemu drewna XD lub jak zadlugo kopales i ci sikiera padla xDdd albo jak mi kazałeś isc z drewna xd

(04-07-2017, 08:28 PM)MySimsPolska napisał(a): Moja odpowiedź na buziaka jest taka sama jak na serwerze...
Wątpię, że kiedykolwiek Ci go dam no ale... nadzieja umiera ostatnia Big Grin
Na pocieszenie dam to, że będę na ciebie czekać na serwerze! I ta twoja przerwa ma być krótka ^.^

Sad  Ja bede czekal na tego buziaka Big Grin zabawmy, sie w szantaŻyk Big Grin bo musialem konczyc i nie moglem tego na serwie XD Jak mi nie dasz Buziaka w odpowiedzi nie zagram juz nigdy na serwerze XD :d pozdrawiam Lisek i partia PRL Big Grin


RE: Przerwa - MySimsPolska - 04-07-2017

(04-07-2017, 08:28 PM)Lisek061 napisał(a):
(04-07-2017, 08:28 PM)MySimsPolska napisał(a): Moja odpowiedź na buziaka jest taka sama jak na serwerze...
Wątpię, że kiedykolwiek Ci go dam no ale... nadzieja umiera ostatnia Big Grin
Na pocieszenie dam to, że będę na ciebie czekać na serwerze! I ta twoja przerwa ma być krótka ^.^

Sad  Ja bede czekal na tego buziaka Big Grin zabawmy, sie w szantaŻyk Big Grin bo musialem konczyc i nie moglem tego na serwie XD Jak mi nie dasz Buziaka w odpowiedzi nie zagram juz nigdy na serwerze XD :d pozdrawiam Lisek i partia PRL Big Grin

No to sobie poczekasz Big Grin a co do tego szantażu to ja się tak łatwo nie dam Tongue dopiero jak zobaczę, że normalnie grasz to pomyśle nad tym buziakiem... a na  razie nie masz na co liczyć Tongue


RE: Przerwa - Lisek061 - 04-07-2017

:O zrobila mnie moja sztuczką XD ale ja sie dalje trzymam tęgi Co powiedzialem zobaczymy kto dluzej wytrzyma XD a ty dobrze wiesz ze ja nie wbije jak nie dostane xd


RE: Przerwa - MySimsPolska - 04-07-2017

Ja się tak łatwo nie poddam xd nie dam ci buziaka dopóki nie wejdziesz na serwer i nie będziesz normalnie grać Tongue


RE: Przerwa - Lisek061 - 04-07-2017

A ja nie wejde na serwer poki nie dasz mi buziaka i co? I jestesmy w ciemnej dupie XD Ja tez sie nie pddam jak daz buIaka bede gral normalnie Big Grin Tongue przynajmniej mi to ponoze


RE: Przerwa - MySimsPolska - 04-07-2017

A ja nie dam Ci buziaka dopóki nie wejdziesz na serwer >.< i co teraz? Big Grin


RE: Przerwa - Lisek061 - 04-07-2017

I tera jestesmy, w dupie bo ja nie wejde poki nie dasz XD I mi bedzie przykro ale nie wejde poki niedasz i co teraz? -.-