McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: HydePark (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Dział: Off-Topic (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? (/showthread.php?tid=13006)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - N1ne - 04-02-2019

Właściciel:
Admin- Miły, sympatyczny. Proponowałem mu na priv wiele rzeczy, które uważał za niepotrzebne, a teraz zostały wprowadzone. Rzecz jasna, nie z mojej inicjatywy (ktoś "ważniejszy" pewnie lepiej wyjaśnił temat i jest jak jest. Człowiek bardzo zasadowy, co jest minusem, jak i plusem. Jednak dla mnie zdecydowanie to pierwsze. Wtajemniczone osoby mogą wiedzieć, że chodzi tu mi o mojego pierwszego bana.

Globalny Moderator:
ZaboreQ- Nie pamiętam, czy w końcu go lubię, hihi. Kiedyś byłeś moim kolegą, potem trochę mi zrobiłeś metro do gildii. Potem znowu kolega, potem nie. Ale jak tak wspominam, to raczej miło ^^
tygrysek208- Kiedyś grałaś dużo na anihilacji. Nie znam ciebie za dobrze, ale masz słodziutki głosik. Rozpoznałaś mnie jako pierwsza po głosie na ts3 po moim "powrocie".
szumielxd_- Ehh. Kiedyś bardzo dobry kolega, teraz tak średnio. Dostałem z twojego polecenia bana za nierozpakowane huzuni sprzed 2 lat. Mieliśmy kiedyś małą gildijkę na HC, która była dla mnie jednocześnie najsilniejszą. A ja dalej pamiętam tą bitwę, którą właśnie my wygraliśmy. Ach ten smak staku koxów z MixPepe3, kiedy to został on sam i my we dwoje. TOP1 gildia vs TOP2 vs my Big GrinDD. Aż miło powspominać. Jednak już nie jesteś tym samym, dobrym szumielem. Nie zmienia to jednak faktu, że mam do ciebie szacunek i dalej jesteś tym samym chłopcem z poczuciem humoru w moich oczach.


Moderator:
AirForce- Nie znam, przepraszam. Ale na pewno bym ciebie polubił ^^
Wituusieq- To samo co u kolegi na górze Smile
Kiciek37- Znam ciebie bardzo słabo, jednak twój nick utkwił mi gdzieś w pamięci. Grałaś na anihiliacji, gdzie naprawdę byłaś ciężkim przeciwnikiem Big Grin
merlinczyk- No nie wiem. Jedyne z czego go znam, to ze sprawdzenia mnie i dostanie banicji z polecenia, jak już wspominałem, pana moderatora szumiela.


Jr.Moderator:
diaxowy12 - Byłem na ts3 zgłosić dwóch delikwentów. Zareagowałeś błyskawicznie i po kilku minutach ów delikwenci zostali zbanowani. Także pierwsze wrażenie bardzo dobre i jakbym bardziej ciebie poznał, to bym na pewno polubił Smile
Kubix14 - Siedzieliśmy na jednym kanale, jednak ze sobą nie gadaliśmy zbytnio. Jednak jak już coś powiedziałem, to byłeś uprzejmy. Niestety nie znam ciebie za dobrze.
LukaSio - To samo co u Wittusia i AirForce.

Helper:


Morovinz2 - Chwilkę z nim pisałem, dobry helper. Można z nim śmiało podyskutować. Liczę na szybki awans dla tego Pana Big Grin


RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - NoHax - 03-04-2019

Właściciel:
SzybkiBanan - kiedyś mi odpisał "siema"

Globalny Moderator:
ZaboreQ: Nie znam go zbyt dobrze xD
tygrysek208: widziałem, że ma na pieńku z graczem szamus (czy jakoś tak)
szumielxd_: mistrz ciętej riposty (dałem mu diaxa za wyjaśnienie jakiegoś typa po mistrzowsku; link: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-SKARGA-JaLubieCieKc--20095 )

Moderator:
AirForce: Jak mu napisałem na czacie na Creative, że jest skarga ode mnie do rozpatrzenia to napisał, że zapomniał hasła do swojego konta na forum xD
Wituusieq - kojarzę, ale nie znam konkretnie
Kiciek37: Błyskawiczne rozpatruje skargi na graczy
merlinczyk: Rozpatrzył kilka moich skarg na graczy

Jr. Moderator:
Kubix14: Afczy na PvP Classic
LukaSio: Czasem go widuję na Creative i PvP Classic

Helper:
Morovinz2: nie znam zbyt dobrze - widuję go od czasu do czasu na serwie

Edycja: Zapomniałem o kolorach rang...


RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - Kremiorspokke - 24-06-2019

Admin- Fajny ziomek

ZaboreQ- Bardzo fajny też ziomek
tygrysek209- Lubie go za to że szybko rozwiązuje problemy na foeum
szumielxd_-Nie spotkałem go ale na forum tak i jest tak samo jak z tygryskiem

AirForce- Mój jeden z ulubionych moderatorów i creatorów map !!!!
Wituusieq- Tak nwm
Kiciek37- No super moderator ja go lubie !
merlinczyk- nwm

Kubix14- nie znam
LukaSio- Bardzo przyjazny ziomek

Morovinz2- Lubie


RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - veen__ - 04-04-2020

Globalny Moderator:
- ZaboreQ: sztywniak
- tygrysek208: normik
- szumielxd_: normik

Moderator:
- Kiciek37: sztywniak

Jr.Moderator:

Helper:
- xRoTeNN: jest w miare ok
- purzel245: sztywniak
- LordLays: kto to jest wogole
- Dragon219: sztywniak i normik

Moim zdaniem (bez urazy), administracja mcsurvi jest bardzo na niskim poziomie, więc nie będę zbyt długo drążyć tematu ;-)
Wiele miałem banów bez żadnego powodu, lub zbyt zawyżoną karę. Dobranoc ;-)


RE: Co sądzisz o administracji McSurvi.pl ? - boo275 - 12-04-2020

Jr.Moderator:
Pan Purzel (Purzel245)- Tzw ojciec serwera. Bardzo miły oraz pomocny. Posiada ojcowską rękę do przeróżnych spraw. Jest konsekwentny, można z nim popisać na chacie jak ojciec z synem. Mój ulubiony Jr.mod. Moim bardzo szczerym zdaniem zasługuje na rangę wyżej postawioną. Polecam tego administratora i kocham go całym moim cobbelstownowym sercem.
xRoTeNN - Bardzo dobry zawodnik amatorskich walk pvp na trybie Kit Pvp. Pozytywny jakże konsekwentny tak samo jak pan purzel. Świetnie sprawdza graczy(zna się na tym i wie gdzie szukać np ukrytych clickerów). Gorąco was pozdrawiam, i życzę sukcesów oraz awansów.

Niestety nie udało mi się poznać reszty administracji. Pozdrawiam