McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Write my life - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: HydePark (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Dział: Off-Topic (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Archiwum (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=142)
+---- Wątek: Write my life (/showthread.php?tid=11191)

Strony: 1 2


Write my life - enderman22xxxe53 - 15-01-2017

  Witam od oglądania ludzi którzy się żegnają, sam zachciałem pisać swoją historie z Mcsurvi.
     Po raz raz pierwszy na survi wbiłem ok w środku 2014, albo na początku 2015.,więc na serwerze jestem ok 2/3 lat.Wbiłem na serwer ze względu na tryb vampirez,villager defense i taki odskok od troche męczących mnie już serwerów banana (swojeo czasu były 1 z najpopularniejszych serwerów  w Polsce).Grałem na nicku enderman22xxxe53 ale zmieniłem go na enderman22xxxa53, o czym powiem póżniej. Grałem oprócz vampirez i villager defense często na skyblocku i jailu, gdzie byłem miliarderem, a to dzięki prostemu trikowi z mobgrinderem (skyblock). Początkowo na skyblocku było mi ciężko zdobyć bloki. Dorabiałem na dawaniu się zabić dla głowy endermana która była bardzo ładną ozdobą.
      Moim pierwszym skinem był enderman assasin, póżniej enderman mikołaj, enderman w garniaku, w skrócie dużo endermanów,sam nawet zrobiłem sobie swojego skina ( a raczej remake zwykłego na białego).Wróćmy do tematu survi bo trochę się oddaliłem.Pewnego razu nasz kochany  _piorun_ dodał tryb anihilacje. Anihilacje stały się moim ulubionym trybem. Na początku nie było na nim dużo graczy ale było troche,Po 3 dniach nagle rozpoczął się przełom gracze z innych serwerów i trybów wbijali na anni przez co w każdej rundzie cały tab był zawalony. Pamietam kiedy była 1 tura na anni 1 gracze wbijali na 2 gdzie była tura 5 więc kiedy gra się rozpoczynała na 1 na 2 się powoli kończyła.Na anni miałem marzenie być w top kills żeby moja głowa i nick znajdował się na boku  na spawnie. Klasy były odblokowane ale to mi nie przeszkadzało i i tak czerpałem ogromną radość z grania.W czasach przed bananowych na anni zyskałem range logacz bo niszczyłem nexy nawet jeśli wbijało 20 graczy w bazie pod nexem i tak nie mogli mnie powstrzymać.Z loganiem takim bez pośrednim przestałem ale i tak troche logam ale ja to nazywam skokiem logacza a nie loganiem,do tego wydaje mi się ze ja wymysliłem wieże skorpów. 
    Nagle banan stał się nowym właścicielem kiedy zmienił anni na WD troche się załałem bo lubiłem ten tryb a przez to straciłem klasy na jakieś nowe słabsze,czy logike samych klas. co prawda spodobało mi się zdobywanie klas ale nie p2win które zapoczątkował jeszcze nie narodzony team emotek i przyjażni.To mnie jednak nie nie powstrzymało i grałem dalej aż do dzisiaj.Jeśli chodzi o zmiane nicków było to spowodowane niesłusznym banem.
     To by było na tyle co do mojej histori z serwerem.


RE: Write my life - Egzey0 - 15-01-2017

No ale wcześniej na anni miałeś all klasy :v nie było funu.

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka


RE: Write my life - enderman22xxxe53 - 15-01-2017

ja miałem fun


Write my life - Ciesteg - 15-01-2017

Co to jest wieża skorpów? I wiesz że za loganie jest ban czyli tylko psujesz grę.


RE: Write my life - enderman22xxxe53 - 15-01-2017

po 1 wiesz wtedy były czasy a rób co chcesz adminów nie ma co do wieży była to specjalna wysoko połozona struktura nad spawnem gdzie tpało się graczy stojących w spawnie w niebo a potem spadali


Write my life - Ciesteg - 15-01-2017

Ale po użyciu skorpa jest ochrona przed upadkiem. A tak w ogóle to Mr wymyślił zrzucanie skorpem za mapę, a mój brat wbijanie w ściane ;-;


RE: Write my life - enderman22xxxe53 - 15-01-2017

człowieku ja mówie o czasach przed bananowych nie było ochron nie było adminów(a raczej byli ale tacy słabi) nie było anty reloga sam nie wiem kto wymyślił skorpowanie ja tak robiłem sam się tego nauczyłem bez kopiowania (głupia emotka) ;-;.To jest moja historia z serwem a nie dyskusja może ty tu jesteś od roku ale ja od 2 3 i zmieniło się dużo żeczy był np scout którego nikt nie używał bo nie umieli używac jego mocy, wszystkie klasy były odblokowane, było mnóstwo cheaterów itp


Write my life - Ciesteg - 15-01-2017

Gram od 3 lat..


RE: Write my life - enderman22xxxe53 - 16-01-2017

dobra trudno może ty nie grałeś w anni ale ja tak starzy gracze mogą potwierdzić nie było ochron i wielu rzeczy


RE: Write my life - Snick - 16-01-2017

Mogę z tego zrobić jakąś oddzielną zabawę , gdzie każdy opisuje swoją historię z serwerami banana? Big Grin