McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Forum Ogólne (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 (/showthread.php?tid=10113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Kacpii_07 - 31-12-2016

Twój nick na serwerze: Kacpii_07
Wiek: 13lat
Zainteresowania: piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny na tym serwerze od jednego roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Tryb którym chciałbym nadzorować jest Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tryb na którym spędzam najwięcej czasu jest Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie na serwerze mogę spędzić 4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Bardzo dużo zrobiłem dla ludzi w społeczności McSurvi.pl, np. pomagałem budować i też przywołałem komuś główkę SzybkiegoBanana bo on nie umiał
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo chciałbym pomagać ludziom i społeczności McSurvi.pl, i też chciałbym chociaż raz nadzorować wasz serwer Smile

Pozdrawiam McSurvi.pl <3
I myślę że mnie wybierzecie.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Pan_Owieczka - 01-01-2017

Może się spóźniłem kilka godzin ale to nic nie szkodzi , mam taką nadzieję Smile

[b]Twój nick na serwerze: Pan_Owieczka

[b]Wiek: 16 Smile

[b]Zainteresowania: W tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do technikum informatycznego a później na studia profil programisty i grafika . Lubię grać także w piłkę nożną ( niestety jestem za słaby na jaki kolwiek klub / drużynę ) interesuję się również mechaniką aktualna maszyna to Aprilia rs 50 . Owszem gry komputerowe takie jak Cs:Go , LoL , czy Minecraft

[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od podajże dwóch lat

[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Tryb Jail Easy

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na samym początku kariery gry na waszym serwerze był to Skyblock , później Skyblock Water , następnie Creativ , potem róźne tryby takie jak survival games itp a aktualnie spędzam dużo czasu na Jail Easy

[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni wolne spędzam około 5-7 h w dni szkolne 4h

[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Jeżeli się liczy kupowałem dużo vipów Smile

[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Mam 16 lat jestem po mutacji , ortografię mam dobrą , na waszym serwerze gram dwa lata , a na danym trybie czyli Jail Easy dużo osób gra na Speedmine / Nuker a podczas pvp mają kilaure . spędzam dużo czasu na tym trybie Smile


Serdecznie pozdrawiam całą administrację
Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Admin - 07-01-2017

Uwaga!

Ogłszam wyniki!

Zgłosiło się ponad 170 osób!

Wybraliśmy na próbę całkiem sporą ilość junior modów!

Oto pełna lista:

_Angela_0
Bartek998
1julia1
momolek
Kristeeee
ZaboreQ
Tebu
Kookieee
Snowek
SnickersGamerPL
RedAsPro
_Slodka_Julka_
Kubbas007
__lusia__


Gdy się wykażecie i po miesiącu zdecydujemy że zasłużyliście na otrzymaną rangę to otrzymacie również dodatkową rangę na forum!

Gratuluje zwycięzcom!