McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Forum Ogólne (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 (/showthread.php?tid=10113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - LiliannaHello - 27-12-2016

Twój nick na serwerze: LiliannaHello
[b]Wiek:13
[b]Zainteresowania: budowanie/dekorowanie/granie/malowanie
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2015r. bo wtedy go poznałam
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na creative
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie jeszcze nie...
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?



RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - evilminecraft - 27-12-2016

Twój nick na serwerze: evilminecraft
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Gry, Sport (najczęściej piłka nożna i siatkówka)
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnie nie pamiętam ale gdzieś z 2 lata może mniej
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : RPG, Anihilacja, PvP Classic
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: RPG Anihilacja PvP Classic
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1h-4,5 h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, zostało zgłoszonych przeze mnie wiele nieuczciwych graczy oraz pomagałem w wykonywaniu questów na RPG
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Wszyscy piszą jestem uczciwy/a itp. A ja powiem taki jaki jestem czyli czasami mogę się zdenerwować z różnych powodów ale myślę że to nieprzeszkodzi mi w tym aby zostać JR.modem na waszym serwerze i moje prywatne zdanie jest takie że moje 2 ręce przydadzą się na waszym serwerze ponieważ, widzę tą ilość cheaterów lub nieuczciwych graczy i chciałbym pomóc temu dosyć fajnemu serwerowi w zminimalizowaniu cheaterów do jak najmniejszej ilość. Pozdrawiam Administracje i nawet jak mnie nie wybierzecie to i tak dziękuję za poświęcony czas Wink Evilek ;3


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - woitek12 - 27-12-2016

Twój nick na serwerze:woitek12
Wiek: 13
Zainteresowania: Programowanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Aktywny jestem o jakiegoś roku.Jeśli się pomyliłem to przepraszam
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: PVPKITS
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PVPKITS
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: nic Sad
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem ogarnięty i znam wiele komend, przez pewien okres prowadziłem własny serwer więc znam się co nie co na tym


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - kokobongo - 28-12-2016

[b]Twój nick na serwerze:kokobongo
[b]Wiek:17
[b]Zainteresowania:Interesuje sie sportem a szczególnie piłką nożną,Minecraft,Leauge of Legends.
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:prawie od samego początku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Tryb Free Builid
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Free Builid
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4 godziny
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem nowym ludziom z zapoznaniem tego trybu i rozwiązywałem różnorakie spory.  
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ wydaje mi się że jestem idealnym kandydatem na moderatora, chce pomagać innym graczom a także czyscić serwer z ludzi którzy cheatują, jak mnie wybierzecie postaram się pomóc temu trybowi z całych moich sił.

dziękuje  Smile


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - TheSzYmOn - 28-12-2016

Witam wszystkich Smile

Twój nick na serwerze : TheSzYmOn

Wiek : 17 lat

Zainteresowania : Sport szczególnie piłka nożna, gry, muzyka, fotografie.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : od około 3 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Rangę chciałbym otrzymać na trybie Wojownicy vs Potwory II

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Wojownicy vs Potwory II, SkyWars, PvP z Kitami.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : około 2-4 h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Pomagałem nowym graczom zapoznać się z trybem, wiele osób pouczałem oraz nowym graczom mc polecałem                                                                                          ten serwer a było ich niemało

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Chciałbym zostać powołany na to stanowisko ponieważ mam w sobie wiele chęci pomocy z mojej strony                                                                                                      oraz według mnie dodatkowe ręce do pracy na serwerze bardzo by się przydały. Również uchyli to drzwi                                                                                                      ku zdobyciu nowego doświadczenia jakie będą płynęły ze sprawowania tej ważnej dla danego trybu                                                                                                              funkcji.Ponadto jestem osobą bardzo sprawiedliwą, lojalną, posiadam własną kulturę                                                                                                                                    osobistą oraz mam świadomość jak ważny jest ten przywilej, dodam jeszcze to iż na trybie o którym                                                                                                            ubiegam się o rangę wiele razy spotkałem się z griefingiem ze strony graczy oraz chamskim zachowaniem                                                                                                      na czacie lecz ja jako JrModerator będę się starał nad tym zapanować to chyba tyle co miałem do                                                                                                                  powiedzenia.  Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji innym Smile.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - KrbsonPG - 28-12-2016

Twój Nick Na Serwerze: KribsonPG

Wiek: Prawie 13 lat

Zainteresowania: Piłka Nożna, Piłka Ręczna, Bieganie, Gry,Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Water Block, EasyHC, Super SkyWars

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: EasyHC, Water Block, PVP Kits

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 10 miesięcy

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Wspierałem serwer finansowo, Pomagałem graczom którzy potrzebowali pomocy

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : 2-4 godziny a w  weekendy 4-8 godzin

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Lubie pomagać graczom, znam dużo komend bo sam miałem kiedyś swój serwer,  byłbym sprawiedliwy i lojalny wobec graczy, będę zwracać uwagę na niestosowne zachowania graczy.

Pozdrawiam Krystian Big Grin


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - MrMarker98 - 30-12-2016

(05-12-2016, 12:09 PM)Admin napisał(a): 1 Rekrutacja na Range JR Moderator Mcsurvi.PL JR.MODERATOR 2016 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !






JR.MODERATOR - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (po jr.moderatorze będzie to moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Jr.Moderator i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do kickowania i banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę JR moderatora otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Jr Moderatorem musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od świeta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Jr Moderatorem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Jr Moderatora powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:



Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

[b]PAMIĘTAJ!
NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca roku, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
SzybkiBanan[/b]


Twój nick na serwerze: MrMarker98
Wiek: 15
zainteresowania: Lubie budować szczegulnie grać na waszym serwerze i budować
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2/3 lat
Który tryb byś chsiał pilnować/nadzorować? Gdzie byś chsiał otrzymać range Jr Moderatora?: na creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: na creative 3
Czy coś od tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: troche pomagałem budować ale wszyscy mnie denowali
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: jestem dobry w komendach typu: effect //wand ban unban tempban ale za to najbardziej lubie grać na waszym serwerze Smile
 



RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Fright - 30-12-2016

Twój nick na serwerze: Sitrox111
Wiek: 12
Zainteresowania: Piłka nożna, gry komputerowe, i wiele więcej Wink
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 2015 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Creative.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłosilem graczy łamiących regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem miły, uprzejmy i mam bardzo dobrą ortografię. Znam się na tej randze gdyż mam własny serwer.

Obyście mnie przyjeli Wink Big Grin Big Grin Wink


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Polskiziomek - 30-12-2016

Moje podanie:
twój nick na serwerze: polskiziomek2015
wiek:11
zainteresowania: sport i granie w gry
od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: gram na tym serwerze ok. roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Gta
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: gta
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 3-8h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Pomagałem w problemach
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym zostać jr. mod. ponieważ spędzam na serwerze dużo czasu i lubię pomagać graczom


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Bangamepl - 30-12-2016

Mój Nick:Bangamepl
Wiek:13
Zainteresowania:Gra w MC
Od kiedy jesteś na serwerze:2 lata 9 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować:JAIL 1 (nigdy nie ma admina a często są cheaty i przekleństwa)
Tryb/Tryby na których spędzasz najwięcej czasu:JAIL 1
ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: nawet 4-5 godziny czasem więcej Big Grin
czy coś do tej pory zrobiłeś dla społecznosci McSurvi.pl: pomagałem graczom bo miałem na JAIl 1 vipa i jestem wolny i polecam serwer przyjaciołom
Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko:Chce coś zrobić dla mojego ulubionego serwera i pomagać graczom aby nie rezygnowali z gry na McSurvi.PL

Pozdrawiam przyszlych JrMod'ów i SzybkiegoBanana