McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Forum Ogólne (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 (/showthread.php?tid=10113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - JestemOwcemIksDe - 19-12-2016

Twój nick na serwerze:WonderChill
Wiek:16 :d
Zainteresowania:Moimi zainteresowaniami jest rysowanie oraz granie w piłkę koszykową. W kosza gram [2lata] [rysuję od 3lat]
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Juz od jakiegos roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Nadzorować chciałbym tryb Survival/Wojny gildi, a Jr Moda na tym samym trybie.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Survival/Wojny gildi.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:2 godzinki a w weekendy 3-4 godziny.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, polecałem znajomym oraz reklamowałem innym osobom.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ, jestem osobą uczciwą, wyrozumiałą potrafie sprawdzac graczy i ogarniacz chat.

Pozdrawiam.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - mavixgames - 20-12-2016

Twój nick na serwerze: mavixgames
Wiek: 11
Zainteresowanie: Szczególnie MC i piłka nożna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Pół roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym nadzorować tryb Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić 2 lub 3 godziny dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: nie nikt mnie nie prosił ale startowaLem w konkursach
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : lubie pomagać innym ( w realu też ) i che być moderatorem.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - ZoZoLeC - 20-12-2016

Twój nick na serwerze: ZoZoLeC
Wiek: 13
Zainteresowania: Granie w gry, śpiew, rysowanie, nauka języka angielskiego
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-4 godzin od poniedziałku do czwartku, 5-7 godzin od piątku do soboty. W wolne dni więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Platformę na block party (I ♥ MCSURVI)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ na Freebuild ledwo co można zobaczyć Moderatora. Wchodzi, ale na jakieś 30 sekund. Po tym zaczynają się wyzwiska między graczami itp.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - x_SweetUnicorn+x - 20-12-2016

Twój nick na serwerze:x_SweetUnicorn_x
Wiek:13 (ale jak na swoj wiek duzo wiem i rozumiem Tongue )
Zainteresowania:Jazda konna,lekkoatetyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Jakiś miesiac,ale na serwerze grałam na innym koncie lecz zdecydowałam sie przenieść na to na stałę
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Skyblock 1
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Skyblock 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
pon-czw 1-5h pt-nd 1-9h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Staram się zgłaszać cheaterów,osoby z multikontami, itd. (jednym słowem łamiące regulamin)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Moim marzeniem jest dostać się na to stanowisko,wiec nawet jak się nie dostanę to będę grać.
Ale zawsze warto probowac. Jestem bardzo pozytywna osoba,mila,pomocna i uczciwa.
Pomagam graczom, dbam o kulturę na serwerze.
Mam mocny charakter,nie daje sie oszukac Smile
Mam nadzieję że to wystarczy jesli cos jeszcze o sobie opowiedziec to zapraszam Smile
Pozdrawiam x_SweetUnicorn_x


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - TroMbaLL - 21-12-2016

Twój nick na serwerze: TroMbaLL
Wiek: 14
Zainteresowanie: Szczególnie CS:GO i MM a tak w realnym życiu piłka nożna
Od kiedy jesteś na serwerze?: Od 4 lat.
Który chciałbyś pilnować/nadzorować serwer: Najwięcej czasu spędzam na Wojownicy Dusz.
Najwięcej czasu spędzam na: Wojownicy Dusz
Mogę spędzać 2/3 czasami 4 godziny!
Zgłosiłem kilka osób i kupiłem miecz dusz. I pomogłem kilka osób oprowadzić po serwie.
Lubię pomagać innym. Jestem miłą osobą i nie na widzę oszustów a ni nic w tym stylu.!
Pozdrowienia z Katowic!


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Mordukt - 21-12-2016

Twój nick na serwerze: ManeJuegaJuegos
Wiek: 16
Zainteresowania:Lubię Grać W piłkę nożną oraz Grać W Mc Z znajomymi Gram często w mc i cs oraz w League
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b/od Wczoraj
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Classic PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Classic PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:9 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Doradzałem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Popełniam błędy,owszem jak każdy z nas,ale szybko się na nich uczę Bardzo lubię Pomagać Poniewarz Staram się jak mogę uczę się od Wszystkich ludzi Na Serverze


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Ksiaraq_ - 22-12-2016

Twój nick na serwerze : Ksiaraq_
Wiek: 13
Zainteresowania : Gry na komputerze ,koszykówka i rysowanie <3
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dziś stworzyłam konto ale od pół roku u kolegi grałam c:
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Pvp kits i creative Big Grin a jak już jedno to PvP kits ;p
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : 2-3 godziny a czasami nawet 3-4 Big Grin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeszcze nie ale jak coś zobaczę , to od razu zgłaszam ;P
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Nie lubię wulgaryzmu wobec innych graczy , nie lubię także cheaterów.I bym chciała być PIERWSZY raz JuniorModem Big Grin

Pozdrawiam z Helu Big Grin


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - VulkanGamer - 22-12-2016

TROLLEQ2
14
GRY,INFORMATYKA
OD 1ROKU
SURWIVAL
SURWIVAL
ZALEŻY OKOŁO 4 H LUB WIĘCEJ
POMAGAŁEM BANOWAĆ CHATERÓW ADMINĄ PISAŁEM
JESTEM OGRARNIETY W KOMENDACH LUBIE TEN SERWER I ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ JAKĄŚ RANGE NA TYM SERVERZE


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - Daffian - 22-12-2016

Twój nick na serwerze: Daffian
Wiek: 13/5
Zainteresowania: Ogółem interesuje się komputerami i sportem. Trenuje siatkówkę. Jeśli chodzi o komputery to pisanie pluginów, modów i czasami programuje. Raz na jakiś czas zdarza mi się również "poinformatykować", czyli dokładnie rzecz biorąc pisać bekowe skrypty. Tak u mnie to jest "poinformatykowanie".
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Może to i trochę mało, ale od miesiąca.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?Chciałbym nadzorować freebuild. Uważam że to bardzo przyjemny oraz rozkwitujący podserwer. Nie obchodzi mnie to że jest tam mało graczy (zauważyłem że każdy idzie na tryby które mają mnóstwo graczy, a w ogóle go tam nie widuję). Jest tam bardzo kulturalnie, a bardzo cenię te cechę i serwerów i człowieka.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Freebuild oczywiście Big Grin.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5 h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomagałem graczom. Może nie jest to aż taka wielka pomoc, że kupuje im vipy bo potrzebują itp. Tylko po prostu pomagam im, budować, zbierać surowce itp.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Jestem kulturalny i życzliwy wobec drugiej osoby. Zawszę lubiłem i lubię pomagać, nic tego nie zmieni. Często się udzielam na czacie, lecz zdarzają się momenty że się tak potocznie mówiąc "zawieszam", lub za bardzo się skupiam. Nie lecę na rangi, po prostu lubię pomagać. Znam się na komendach i tych dla Jr.Moda i tych dla Jr.Moda+. Umiem budować, chodź wiem że na te stanowisko ta umiejętność nie jest zbytnio przydatna.


RE: Rekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016 - DeWeDeWe - 22-12-2016

Twój nick na serwerze: DeWeDeWe
Wiek: 11 lat
Zainteresowania: Piłka nożna, tresowanie zwierząt 
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : Około kilku godzin
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować: Pvp classic i Pvp z kitami
Gdzie chciałbyś otrzymać range Jr Moderatora ?: Pvp classic
Tryb/Tryby na, którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3 lub Pvp Classic 
Ile czasu możesz spędzać na serwerze: Do około 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl ?: Chętnie pomagam innym np. Jak zrobić działke, jakie są komendy jak wyjść do lobby
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko?: Ponieważ, umiem być odpowiedzialny, miły i koleżeński