Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 18,387
» Najnowszy użytkownik: izgvka
» Wątków na forum: 19,820
» Postów na forum: 93,498

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 692 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 688 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, UptimeRobot

Ostatnie wątki
xblaxes
Search Pretty Girls from ...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
21-10-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
xblaxes
Find Girls in your town f...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
13-10-2024, 01:23 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
eymenii6
Womans from your town - L...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
03-10-2024, 12:38 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
xblaxes
Womans from your city for...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
25-09-2024, 08:13 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 65
eymenii6
Prettys Girls from your c...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
26-08-2024, 03:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 110
llkt
Kowal Kości

Forum: Serwery Survival / EasyHardcore
Ostatni post: llkt
06-10-2021, 05:28 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,340
niepokonan1919
Zamknięcie Serwera McSurv...

Forum: Ogłoszenia
Ostatni post: niepokonan1919
20-08-2021, 01:19 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 67,800
Kiciek37
Dom seniora

Forum: KOSZ
Ostatni post: Kiciek37
08-06-2021, 11:53 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,836
Kiciek37
Shazikx

Forum: Archiwum
Ostatni post: Kiciek37
06-06-2021, 02:53 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,617
_Quinlann_
Propozycja [KitPvP]

Forum: Serwery PVP
Ostatni post: _Quinlann_
05-06-2021, 11:48 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,457

 
  [skarga] Gianluca10, Hetar20, Azriel_drimur
Napisane przez: _MrPoVeR_ - 09-09-2018, 07:54 AM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Mój nick: xRoTeNN
Nicki osób oskarżonych: Gianluca10, Hetar20, Azriel_Drimur
Powód: Wulgaryzmy, Obraza, Obraza rodzica, Podteksty seksualne. 
Tryb: EasyHc

Dowód:
https://imgur.com/a/073RdUX

https://imgur.com/a/CEco7aV

Wydrukuj tę wiadomość

  Skarga
Napisane przez: Gungerek - 08-09-2018, 01:50 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Twoj nick : Gungerek
Nick Oskarzonego: dawciupl
Powod: Obraza administracji
Tryb : Kitsy
Godzina, Data 2018-09-08 15:45
Wyzywa graczy i administracje
https://zapodaj.net/0ca5258d1c5f9.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  Pytanie
Napisane przez: AptMichael145 - 08-09-2018, 01:46 PM - Forum: Serwer FreeBuild - Odpowiedzi (1)

Hejka

Chciałbym poruszyć temat zbliżającym sie wielkimi krokami nowa edycja FreeBuilda. Chciałem sie tylko dowiedziec którego dnia mianowicie zostało zaplanowane otwarcie nowej edycji. Ponieważ nie tylko ja ale też inni gracze z poprzedniej edycji nie mogą sie doczekać. Poprosił bym też o podanie godz by móc sie naszykować. Dobrze by było gdyby nasza administracja zastanowiła sie nad propozyją moją i LukaSio w porzenim wątku.

Dziekuje Za Uwage Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem Classic PvP
Napisane przez: __SZAMAN__ - 08-09-2018, 10:09 AM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (1)

Witam, zauważyłem że niektóre skrzynki nie odnawiają się w wyznaczonym czasie 3h-12h https://imgur.com/yVXbzTH .
Czy można by było rozwiązać ten problem ?

Lista z koordynatami niepoprawnie działających skrzynek:

Texas:
X;-1420 / Y; 15 / Z; 536
Czarnobyl:
X; 27 / Y; 82 / Z; -25
Fantasja:
X; 493 / Y; 14 / Z; 555
X; 438 / Y; 18 / Z; 503

Wydrukuj tę wiadomość

  [Skarga] klepawdupe11211
Napisane przez: amira - 07-09-2018, 03:12 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Twój nick: _Amira
Nick Oskarżonego: klepawdupe11211
Powód: nick
Tryb, na którym się to wydarzyło: sky wars
Godzina, data: teraz
Krótki opis sytuacji: ...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/7abee3bac2ed3.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  [Skarga] dickmylife1212
Napisane przez: amira - 07-09-2018, 03:10 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: _Amira
Nick Oskarżonego: dickmylife1212
Powód: nick
Tryb, na którym się to wydarzyło: sky wars
Godzina, data: dzisiaj .. pare minut temu
Krótki opis sytuacji: ...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/3ee69b4bc542e.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  Niszczenie dokumentów
Napisane przez: chimera676 - 07-09-2018, 01:44 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry,
Szukam firmy, która profesjonalnie zajmuje się niszczeniem dokumentów - papierowych jak i dysków. Ktoś miał z takową firmą do czynienia i szczerze poleci?
Dziękuję! Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Notariusz i umowa
Napisane przez: Evgeni - 06-09-2018, 07:57 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (1)

Siemka Wink chcę za jakiś czas sprzedać mojemu kumplowi samochód, ale najpierw wypadałoby spisać umowę u notariusza. Zaznaczam, że jesteśmy oboje z Gdyni i szukamy kogoś stąd. Polecicie kogoś? pozdr

Wydrukuj tę wiadomość

  chce sie wytłumaczyc z poprzedniego watku
Napisane przez: chlebcioGun2 - 06-09-2018, 03:43 PM - Forum: Serwery PVP - Odpowiedzi (2)

Chciałbym sie spytac o przyszłosci PvP Kits.Czy beda jakies nowe akualizacje/nowa edycja na Pvp Kits bo zaczyna sie byc nudno i załatwo.

1.Nowe klasy: chciałbym powiedziec ze Klas tak ogólnie jest mało i chce powiedziec czy mogły by pojawic sie jakis nowych klas albo zrobienie czestych Update {aktualizacji takie co miesiac , po 4 nowe klasy i balans klas ]
===========================
2.Balans: balansy mogły by tez pojawiac sie co miesiac,a chodzi mi konkretnio o to aby gra miała róznorodnosc klas a nie ciagle jak gram na Pvp Kits widze tylko Magika,Druida i wedkarza*sorry jesli zle go nazwałem.Chodziło by w nich ze wy Administracja wybieracie {5} klas i myslicie komu dac nerfa a komu Buffa i tez moglibyscie te balance robic z opini graczy np: Nerf Magik zamiast 5s latania -> to 3s latania i zamiast zelaznych butow bedzie miał złote.Aby meta klas sie zmieniała co miesiac to wtedy zaciekawi sie wiecej osób tym trybem.
===========================
3.Nowosci!
chodzi mi w tej czesci o nowych mozliwosciach na Pvp Kits.
1.
2. Wiecej Arenek Pvp Kits
3.Ulepszenie wyrzutu przez sprezyne
4.Stworzyc nowa Ekonomie/ o trudnic rozgrywke
5.*Ukarac Sojuszom/komedy sojuszow
6.Dodac Questy do Pvp Kits
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak mowiłem na poczatku watku moze byc to Update {aktualizacja} albo ta Nowa Edycja , bardziej by było lepiej na Update.
1.jakbyscie mogli byc chojni to mogło by dac na pvp kits jakis malutki Update np: 3 klasy i balans kitow. A na te nowe edycje mogły by dodawac nowe arenki i duze zmiany ...
2.Balans powinien byc odpoczatku istnienia Pvp Kits zeby meta kitów {klas} była inna a nie ciagle ta sama np: Magik, Druid i Wedkarz a reszte klas nie widze tak czesto niz te wiec idealne sa do znerfienia a do buffowaniu to np: pajak
3.Nowosci {ponownie}
- mozliwosc podejrzenia klasy w sklepie/w swoim koncie . Przydało by sie {jest to mozliwe na MineFox wiec na Mcsurvi tez powino byc mozliwe}
- Ulepszyc wyrzut z areny bo ten jaki jest to nie działa dokładnie . raz ciebie wybije raz nie wiec prosze o naprawieniu/ulepszeniu
- Nowa Ekonomia= by sie przydała aby o trudnic gre bo racje masz _szumielXd_ ze gra jest za łatwa
- jak mowiłem o Questach to sie pomyliłem z nazwami :chodziło mi o osiagniecia np przetrwaj na arenie 15min albo zabij 25 za pierwszym razem, osiagniecia by były fajne na Pvp kits było by o cos walczyc
-i dodac komende sojuszy {taki poprostu drobiazg , zaznaczyło by osobe która masz soja i jesli chciało by miec soja to mogło by musiało potw. osobe wysłanej przez siebie zeby nie było OP to wtedy jest limit do dwóch osob.

wiec prosze o przeczytanie dokladnie i wszystko , prosze o odpowiedz wszystkich ale najbardziej _szumielxd_ i jak mowic ten ostatni podpuknt był wazny do Nowych Edycji a te dwa pierwsze na update {mały} i prosze o dostanie wiecej czasu na odp.

Wydrukuj tę wiadomość

  Polecicie mi kogoś?
Napisane przez: letniszybkiszpil - 06-09-2018, 02:53 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (1)

Witajcie. Chcę zagospodarować jakoś swój ogród. Dlatego też szukam jakieś firmy, która mi w tym pomożecie. Może macie kogoś sprawdzonego?

Wydrukuj tę wiadomość