Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 18,387
» Najnowszy użytkownik: izgvka
» Wątków na forum: 19,820
» Postów na forum: 93,498

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 725 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 721 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, UptimeRobot

Ostatnie wątki
xblaxes
Search Pretty Girls from ...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
21-10-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
xblaxes
Find Girls in your town f...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
13-10-2024, 01:23 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
eymenii6
Womans from your town - L...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
03-10-2024, 12:38 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
xblaxes
Womans from your city for...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
25-09-2024, 08:13 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 65
eymenii6
Prettys Girls from your c...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
26-08-2024, 03:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 110
llkt
Kowal Kości

Forum: Serwery Survival / EasyHardcore
Ostatni post: llkt
06-10-2021, 05:28 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,340
niepokonan1919
Zamknięcie Serwera McSurv...

Forum: Ogłoszenia
Ostatni post: niepokonan1919
20-08-2021, 01:19 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 67,795
Kiciek37
Dom seniora

Forum: KOSZ
Ostatni post: Kiciek37
08-06-2021, 11:53 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,834
Kiciek37
Shazikx

Forum: Archiwum
Ostatni post: Kiciek37
06-06-2021, 02:53 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,615
_Quinlann_
Propozycja [KitPvP]

Forum: Serwery PVP
Ostatni post: _Quinlann_
05-06-2021, 11:48 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,456

 
  Brakująca komenda
Napisane przez: darkeenkiller - 06-10-2018, 03:11 PM - Forum: GTA - Odpowiedzi (3)

Dzień dobry.
Ostatnio grałem na trybie GTA i przez przypadek wybrałem nie tą misję co chciałem. Próbowałem wpisać komendę : "/zadanie opusc" jednak nie anuluowało mi zadania (na dodatek wyskakuje "correct usage : /zadanie).
Jeszcze na starej edycji była ta komenda i nie było problemów.
Prosiłbym o przywrócenie możliwości rezygnacji z zadania.
Pozdrawiam.
darkeenkiller

Wydrukuj tę wiadomość

  PvPKits - Propozycja nowego systemu rang.
Napisane przez: Bercide - 06-10-2018, 11:55 AM - Forum: Serwery PVP - Odpowiedzi (11)

No hej. Chciałbym zaprezentować nowy system rang który może komuś sie spodoba, może komuś nie. Ale, spróbuje.
*Rangi będa otrzymywane od zabić, nie od expa.*

Następujący System Rang:

Brąz I - od początku
Brąz II - 50 zabić
Brąz III - 100 zabić

Srebro I - 200 zabić
Srebro II - 300 zabić
Srebro III - 350 zabić

Złoto I - 500 zabić
Złoto II - 700 zabić
Złoto III - 900 zabić

Platyna I - 1000 Zabić
Platyna II - 1250 zabić
Platyna III - 1500 zabić

Arcymistrz - 2000 zabić

(Moge zaprezentować więcej rang, jeżeli chcecie.)

Wydrukuj tę wiadomość

  [Odrzucone] Niesprawiedliwość
Napisane przez: Pan_Kamil0s - 06-10-2018, 09:22 AM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (3)

Witam!
Chciałbym oświadczyć,że stała się sytuacja na serwerze o godz 10:50 około. Pewien gracz o nicku kmeczek4 (czy coś podobnego) zaczął przeklinać i wyzywać gracza o nicku Czarne_Marzenie. Ja napisałem na czacie: "kmeczek4 nie kozacz tak bo w każdej chwili mogą cie zgłosić XD". Dany gracz odpisał mi w sposób obrazy: "ZAMKNIJ RYJ" (czy coś podobnego). Ja pod wpływem emocji napisałem jedną rzecz na czacie a mianowicie "Ryj to masz ty i twój stara" (nie chodziło o rodzica tylko tak napisałem aby mnie nie wyzywał, bo chciałem spokojnie pograć). Natomiast on napisał kolejną obrazę w stosunku do mnie, a pod koniec padło ostateczne wyzwisko w moją stronę: "Pan_Kamil0s chyba PAN C**A". Potem napisałem, żeby się nie kłócić bo chce spokojnie pograć. Na koniec wszedł kotletgrawgry i zbanował go na 3 dni i mnie na tydzień. Słabo pogodziłem się z tym, że dostałem za jedno wyzwisko aż 7 dni bana a on tylko 3 za wyzywanie mnie od c*p oraz za pisanie na czacie wulgaryzmów (ku**a je***a ,itp). Pisze do was abyście byli sprawiedliwi i mi dali tyle co niemu, bo ja napisałem jedno słowo i dostałem bana dłużej niż on za używanie wulgaryzmów wobec mnie.


Z Prośbą do Administracji,
Pan_Kamil0s

Wydrukuj tę wiadomość

  skarga: H2k__mrskatazed
Napisane przez: XxMaStoxX - 06-10-2018, 08:16 AM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Twój nick: XxMaStoxX
Nick Oskarżonego: h2k_mrskatazed
Powód: przezwiska
Tryb, na którym się to wydarzyło: pvp classic
Godzina, data: 10;10 2018-10-06
Krótki opis sytuacji: przezwiska
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/786e9a193c430.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  Skarga: IceyTheFox
Napisane przez: XxMaStoxX - 06-10-2018, 08:14 AM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: XxMaStoxX
Nick Oskarżonego: IceyTheFox
Powód: przyznanie sie do cheatow
Tryb, na którym się to wydarzyło: pvp classic
Godzina, data: okolo 20;00 2018-10-05
Krótki opis sytuacji: gracz przyznal sie do cheatow
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/5a3c614a4f4b6.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  skarga: __eneefing__
Napisane przez: XxMaStoxX - 06-10-2018, 08:12 AM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: XxMaStoxX
Nick Oskarżonego: __Eneefing__
Powód: wyzwiska
Tryb, na którym się to wydarzyło: pvp classic
Godzina, data: okolo 20:00 2018-10-05
Krótki opis sytuacji: gracz wyzywak innych
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/ac733332331b3.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  [Unban] Czarne_Marzenie
Napisane przez: sweet - 05-10-2018, 09:48 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Czarne_Marzenie
2) Data i godzina nadania kary: 29 września 2018 22.05
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Na tym koncie nie, ale ogólnie tak.
4) Opis sytuacji: Gdzieś na początku września połączyłam działkę z nowego konta z działką koleżanki, która jest połączona z moją działką ze starego konta. Poinformowałam o tym kićka i zawarłam z nią umowę że nie będę GRAŁA na limonce. I tejże umowy nie złamałam, ponieważ na niej nie grałam, a wchodziłam tylko aby przenieść itemy. 29 września chciałam ponownie wejść na limonkę aby sprawdzić czy nie zostawiłam przypadkiem żadnego kilofa na niej, ponieważ jak patrzyłam to brakowało mi jednego (O tym nie powiedziałam podczas rozmowy, ponieważ stwierdziłam że to nie jest godne uwagi).
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Powodu zbanowania mojego konta w ogóle nie rozumiem. Na stare konto weszłam ze 3 razy ? I to tylko aby przenieść itemy (Mówicie że miałam na to miesiąc, ale dla mnie to nie do końca miesiąc, gdyż o sprawach związanych z grą myślę w dni wolne od szkoły, ponieważ staram się mieć jak najlepsze wyniki w szkole, więc się UCZĘ - tak trudno zrozumieć ? ). Nie oszukiwałam nikogo, ponieważ nie miałam do tego żadnych powodów.  Bana otrzymałam jakieś 20 min po tym jak wyszłam z tsa. Tego również nie rozumiem, ponieważ nie powinnam go dostać  przypadkiem od razu po rozmowie ?.
6) Treść Bana: wykorzystywanie mk do złych celów/oszukiwanie administracji
7) Osoba banująca: szumielxd_


Napisałam tę prośbę o unbana, ponieważ czuję że szumiel przeciąga to wszystko na moją niekorzyść i mu się po prostu nie chce sprawdzić tych logów. A jutro mija tydzień od nadania kary a potem już nie mogę się odwołać od bana.

Wydrukuj tę wiadomość

  Bercide, ja i serwer.
Napisane przez: Bercide - 05-10-2018, 09:27 PM - Forum: Przedstaw się! - Odpowiedzi (1)

No cześć, tu Bercide. I chciałem tego no....

Po prostu przejdźmy do rzeczy.
Urodziłem sie w Łodzi gdzie raki zimują.
Na serw dołączyłem chyba tak z miesiąc temu?
Nie pamiętam, ale sobie wszedłem bo jakoś znalazłem. Można mnie znaleźć na KitPVP (nie gram w inne tryby, no może wyjątek)
Mam Świeżaka III.

Moimi idolami są CuzImKnoxk (Niemiecki misczu.) Verzide (Best EU/WW) i PainfulPvP.
No i cześć. :V

Wydrukuj tę wiadomość

  Skarga: siema_remigiusz
Napisane przez: XxMaStoxX - 05-10-2018, 02:21 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: XxMaStoxX
Nick Oskarżonego: Siemka_remigiusz
Powód: Wyzwanie admina
Tryb, na którym się to wydarzyło: pvp classic
Godzina, data: ~16;15 2018-10-05
Krótki opis sytuacji: gracz wyzwal admina
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/b634be1443538.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

Video Konto VIP
Napisane przez: Dertymen17 - 05-10-2018, 01:08 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (6)

Zakupiłem konto VIP 3 października o godzinie 20:10-20:20. Metodą PSC. Do dnia 5 października nadal nie mam Vipa. Proszę o szybką reakcje. Może być ts ale o 21. Pozdrawiam i czekam na miłą odpowiedź. Big Grin



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość