Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 18,387
» Najnowszy użytkownik: izgvka
» Wątków na forum: 19,820
» Postów na forum: 93,498

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 685 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 681 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, UptimeRobot

Ostatnie wątki
xblaxes
Search Pretty Girls from ...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
21-10-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
xblaxes
Find Girls in your town f...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
13-10-2024, 01:23 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
eymenii6
Womans from your town - L...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
03-10-2024, 12:38 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
xblaxes
Womans from your city for...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
25-09-2024, 08:13 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
eymenii6
Prettys Girls from your c...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
26-08-2024, 03:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
llkt
Kowal Kości

Forum: Serwery Survival / EasyHardcore
Ostatni post: llkt
06-10-2021, 05:28 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,340
niepokonan1919
Zamknięcie Serwera McSurv...

Forum: Ogłoszenia
Ostatni post: niepokonan1919
20-08-2021, 01:19 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 67,786
Kiciek37
Dom seniora

Forum: KOSZ
Ostatni post: Kiciek37
08-06-2021, 11:53 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,828
Kiciek37
Shazikx

Forum: Archiwum
Ostatni post: Kiciek37
06-06-2021, 02:53 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,611
_Quinlann_
Propozycja [KitPvP]

Forum: Serwery PVP
Ostatni post: _Quinlann_
05-06-2021, 11:48 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,455

 
  [SKARGA]kaesiak2549
Napisane przez: DrKupKa - 10-01-2019, 03:43 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick:DrKupKa
Nick Oskarżonego:kaesiak2549
Powód:Obraza poprzez przerobienie mojego nicku
Tryb, na którym się to wydarzyło:Creative
Godzina, data:16:30 10.01.2019
Krótki opis sytuacji: Przerobil moj nick w sposob obrazajacy mnie
Dowód winy: (screenshot, filmik)https://imgur.com/a/OXQehk5

Wydrukuj tę wiadomość

  Błędy w grze
Napisane przez: Tornade_R - 09-01-2019, 05:42 PM - Forum: Real Life - Odpowiedzi (3)

Hej, dzisiaj - 09.01.2019 zostałem zabity przez kogoś w zbroi na spawnie, w spa wpadłem do lawy, mój samochód po wyjściu zniknął a relog nie pomógł, dużo opcji z gry nie działa np praca górnika, a chwilowe zacinki na serwerze bardzo utrudniają grę, niektóre bloki da się zniszczyć np. w czerwonym hotelu i ogień nie powinien się odnawiać bezpośrednio pod graczem (to już tylko sugestia). Mam nadzieję że postaracie się zniwelować błędy najszybciej jak to możliwe. Moja nazwa w grze jest taka sama tj. Tornade _R

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem z kontem
Napisane przez: killkox - 06-01-2019, 07:54 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (2)

Mój nick w grze to killkox, nie mogę zalogować się pod tym nickiem na serwer z każdym z możliwych haseł jakie zakładałem. Proszę o pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  Skarga Lubiekongo12345
Napisane przez: King_k_Rool - 06-01-2019, 04:41 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Ja: ChlebcioGun
Osk: Lubiekongo12345
Powod: obraza serwera + multi konto
Dowod:
https://zapodaj.net/a0e3034a61208.png.html

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy to prawda,że będzie nowa edycja?
Napisane przez: Mr_Szakal - 06-01-2019, 02:26 PM - Forum: Serwery SkyBlock - Odpowiedzi (1)

Witam,
Czy to prawda, że od przyszłego tygodnia rusza nowa edycja na SB+?

Wydrukuj tę wiadomość

  [UNBAN]
Napisane przez: jalokimkejor - 05-01-2019, 11:15 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

jalokimkejor
06.01.2018 0:02 ? Nie jestem pewien godziny.
Nie byłem wcześniej karany
Opis sytuacji: Budowałem budynek wyszedłem do lobby i wtedy dostałem bana. Nie wiem za co? Nie dostałem żadnej informacji co do przyczyny bana. Określenie "za złamanie regulaminu" to nie jest informacja. W regulaminie nie ma nic o zakazie budowania budynków.
Chciałbym na tym serwerze po prostu trochę pograć. Jak na razie byłem tu pierwszy raz przez może 2 godziny i nie wiem za co zostałem zbanowany. Nawet jeżeli nie mam dostać na powrót dostępu do serwera to chciałbym dowiedzieć się za co dostałem bana.
Treść bana: "ZŁAMANIE REGULAMINU"
Osoba banująca: Wituusieq

Wydrukuj tę wiadomość

  [SKARGA] YoungJumbo
Napisane przez: HopeDaBoss - 05-01-2019, 10:10 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: NoHaxJustSkill
Nick Oskarżonego: YoungJumbo
Powód: słowa
Tryb, na którym się to wydarzyło: PvP Classic
Godzina, data: dzisiaj 23:08
Krótki opis sytuacji: klnie
Dowód winy: (screenshot, filmik) <link>

http://wrzuc.se/i/5c31267ea58b2

Wydrukuj tę wiadomość

  [SKARGA] CrY_Goode
Napisane przez: HopeDaBoss - 05-01-2019, 09:48 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: NoHaxJustSkill
Nick Oskarżonego: CrY_Godde
Powód: słowa
Tryb, na którym się to wydarzyło: PvP Classic
Godzina, data: 05 Stycznia 2019 22:45:18 czasu środkowoeuropejskiego (UTC +2)
Krótki opis sytuacji: klnie
Dowód winy: (screenshot, filmik) <link>

http://wrzuc.se/i/5c3121567e948

Wydrukuj tę wiadomość

  Bug na warp event
Napisane przez: Mr_Szakal - 05-01-2019, 05:45 PM - Forum: Problemy - Brak odpowiedzi

Witam,
Od wczoraj na /warp event, na trybie sb+ jest bug mapy. Dzisiaj był robiony restart, ale taki stan jest nadal.
Proszę o pomoc. Dzięki i pozdrawiam



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość

  Użycie komercyjne minecrafta.
Napisane przez: ARP0N-N3T - 04-01-2019, 04:54 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (1)

[EULA] Użycie komercyjne minecrafta.

Chciałbym dzisiaj poruszyć temat który na tym serwerze jest tematem tabu... Chodzi mi o model płatności panujący na serwerze (P2W) w którym gracze kupujący dodatkowe przedmioty (za realne pieniądze) mają przewagę zwycięstwa nad darmowym graczem. W dalszym tekście będę posługiwać się wytycznymi na temat użycia komercyjnego minecrafta (w tym serwerów) które znajdują się na oficjalnej stronie producenta minecrafta.

Definicje słów które będą zawarte w tekście


Twarda waluta - Waluta realna (w tą walutę wchodzą też kryptowaluty m. in. BitCoin)
Miękka waluta - Waluta obowiązująca na serwerze nie mająca żadnego związku z realną walutą.
EULA - Umowa zawarta pomiędzy dystrybutorem oprogramowania a użytkownikiem końcowym (Główny dokument określający zasady wykorzystywania znaków towarowych i oprogramowania producenta w tym serwerów minecraft).
Funkcje kosmetyczne - Funkcje które dają możliwości kosmetyczne np. Kolorowy nick, kolorowe pisanie na tabliczkach / chacie, efekty itp.


Wytyczne dotyczące użycia komercyjnego gry.


1. Zgodnie z wytycznymi na temat komercyjnego użycia minecrafta waluta w grze nie powinna mieć żadnego związku z walutą "twardą".

Cytat:Hard currency is real money or anything that can be converted into real money, including, but not limited to, Bitcoins. Soft currency is available in-game only and has no real-world value. You may not sell soft currency for hard currency, neither separately or along with ranks as a single or recurring payout. This is regardless of what you can use the soft currency for.

Czyli "Miękkiej" waluty nie można sprzedać/kupić za "Twardą" walutę.

2. Serwer wg. Wytycznych nie może sprzedawać unbanów czy innych sposobów anulowania kar i nie można sprzedawać dostępu do narzędzi administracyjnych (co akurat tego serwera się nie tyczy).

Cytat:The Commercial usage guidelines also state that you may give everyone you charge access to all the Mods that you choose to have on your server, except only in respect of genuine admin tools/mods which should be reserved for administrators. Because of this, you may not sell “unbans”, “unmutes” or similar admin tools for your server for hard currency, regardless of who receives the money.

3. Nie można sprzedawać produktów w "Twardej" walucie dających przewagę nad innym użytkownikiem m.in.
  • Używania przenośnego Craftingu, skrzyni, enderchestu itp.
  • Ustawiania godziny i/lub pogody.
  • Teleportacji do zapisanej lokalizacji (Zazwyczaj komenda /home), w przypadku tego serwera zwiększanie ilości zapisanych lokalizacji.
  • Teleportacji do ostatniej lokalizacji (Zazwyczaj komenda /back).
  • Możliwości automatycznego craftingu.
  • Możliwość latania na serwerze tam gdzie odbywa się planowa rozgrywka (np. Na mapie survival).
  • Zachowania przedmiotów w ekwipunku po śmierci.
  • Możliwość tworzenia punktów teleportacji (Zazwyczaj komendą /setwarp)

To jest część rzeczy wymienione ze strony Mojang. Nie można też sprzedawać rzeczy dających przewagę nad darmowym graczem np. dobre mieczyki, zbroja z zwiększonym stopniem ochrony itp.

4. Można sprzedawać rangi, dostęp do komend, przedmioty itp. które dodają tylko funkcje kosmetyczne.

5. Można sprzedawać dostęp do serwera za "twardą" walutę ale pod warunkiem że dla każdej osoby cena będzie równa.

6. Dozwolone jest sprzedawanie możliwości zwiększenia wielkości działek czy zwiększenie maksymalnej puli działek jaką gracz może wykorzystać.

Cytat:We have decided to allow larger and additional plots on creative mode servers to be sold for hard currency (real money).

Zgłaszanie serwerów które łamią zasady wykorzystania komercyjnego gry minecraft.


Aby taki serwer zgłosić trzeba wejść na stronę https://help.mojang.com/customer/portal/...es/1647288 a następnie kliknąć przycisk "submit a report" tak jak jest to załączone na obrazku poniżej.

[Obrazek: Raportowanie.jpg]

Następnie zostaniesz przekierowany do strony z formularzem google, wypełnij formularz wg. instrukcji zamieszczonych na stronie. Po przesłaniu raportu nie otrzymasz odpowiedzi na temat postępowań wszczętych przez firmę Mojang.

Dla niedowiarków zamieszczam linki do streszczeń wytycznych na temat użycia komercyjnego gry minecraft.


https://help.mojang.com/customer/portal/...es/1647288
https://help.mojang.com/customer/portal/...ercial-use
https://account.mojang.com/documents/minecraft_eula

Mam nadzieję że kiedyś zamierzacie zmienić swój model płatności na tym serwerze.

Wydrukuj tę wiadomość