Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 18,387
» Najnowszy użytkownik: izgvka
» Wątków na forum: 19,820
» Postów na forum: 93,498

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 764 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 760 Gość(i)
Bing, Facebook, Google, UptimeRobot

Ostatnie wątki
xblaxes
Search Pretty Girls from ...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
21-10-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
xblaxes
Find Girls in your town f...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
13-10-2024, 01:23 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
eymenii6
Womans from your town - L...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
03-10-2024, 12:38 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 53
xblaxes
Womans from your city for...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: xblaxes
25-09-2024, 08:13 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
eymenii6
Prettys Girls from your c...

Forum: Off-Topic
Ostatni post: eymenii6
26-08-2024, 03:03 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 109
llkt
Kowal Kości

Forum: Serwery Survival / EasyHardcore
Ostatni post: llkt
06-10-2021, 05:28 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,340
niepokonan1919
Zamknięcie Serwera McSurv...

Forum: Ogłoszenia
Ostatni post: niepokonan1919
20-08-2021, 01:19 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 67,737
Kiciek37
Dom seniora

Forum: KOSZ
Ostatni post: Kiciek37
08-06-2021, 11:53 AM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,820
Kiciek37
Shazikx

Forum: Archiwum
Ostatni post: Kiciek37
06-06-2021, 02:53 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 6,606
_Quinlann_
Propozycja [KitPvP]

Forum: Serwery PVP
Ostatni post: _Quinlann_
05-06-2021, 11:48 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,454

 
  [Odrzucone] Odbanowanie
Napisane przez: polo483 - 27-03-2019, 08:49 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

1) Nazwa użytkownika zbanowanego: polo483
2) Data i godzina nadania kary: 21.01.2018r. (nie ma napisanej godziny)
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Nie
4) Opis sytuacji: Skakałem na parkourze na SkyWarsach, wyszedłem na godzine z serwera, próbuje włączyć się na niego a tu patrze ban
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Ten ban był ponad rok temu, jednak kiedyś pogodziłem się z tym, ale teraz przypominam sobie o serwerze i o trybach na których chciałbym znów zawitać
6) Treść Bana: KillAura
7) Osoba banująca: Console

Wydrukuj tę wiadomość

  [SKARGA] Psychopata
Napisane przez: Lordzik_ - 27-03-2019, 06:46 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: Lo0rdzik
Nick Oskarżonego: Psychopata
Powód: Słowa
Tryb, na którym się to wydarzyło: Kits pvp
Godzina, data: 19:30
Krótki opis sytuacji:
Dowód winy: https://imgur.com/E241206

Wydrukuj tę wiadomość

  [SKARGA] KingHax_Jutuber
Napisane przez: Lordzik_ - 27-03-2019, 06:26 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: Lo0rdzik
Nick Oskarżonego: KingHax_Jutuber
Powód: Wulgaryzmy
Tryb, na którym się to wydarzyło: Kits pvp
Godzina, data: 19:00
Krótki opis sytuacji:
Dowód winy: https://imgur.com/a/TSZRSzC

Wydrukuj tę wiadomość

  Cześć Wszystkim
Napisane przez: zrzucbrzuch - 27-03-2019, 12:49 PM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (1)

Hej Wszystkim Wojtek z tej strony Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Do szumiela
Napisane przez: Szamzus2 - 27-03-2019, 07:35 AM - Forum: KOSZ - Odpowiedzi (2)

W tym poście odniosę się do tego postu, który szumiel oczywiście musiał zamknąć zanim zdążyłem odpisać: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Podsumowan...arze%C5%84

Więc może przejdę do meritum:
1. Szumiel w poście (link powyżej) twierdzi, że musiał przyciąć screena w celu zasłonięcia rzeczy ściśle związanych z administracją (podejrzewam, że są to programy związane z tym). Oczywiście było to dla niego bardzo ciężkie, żeby mieć na ekranie tylko MC i wtedy zrobić screena. Bardzo słaba wymówka z twojej strony. DALEJ!

2. Na screenie wysłanym przez szumiela adres IP kont rozpoczyna się od liczb 156, podczas gdy mój komputer cały czas wyświetla mi swoje IP które, o dziwo, rozpoczyna się od liczb 185.
Przyznaję, mój komputer nie należy do tych topowych – składany był w lutym 2013 roku, więc ma już ponad 6 lat, MC działa mi na średnich ustawieniach graficznych w 60-70fps (renderowanie 8 chunków). Jednakże rzadko kiedy mnie zawiódł. Więc mając do wyboru albo uwierzyć wielce moderatorowi od siedmiu boleści, który dostał tą posadę, bo nie było innych kandydatów, albo mojemu nienagannie sprawującemu się sprzętowi, to do ciężkiej cholery przecież uwierzę mojemu sprzętowi. Lecimy dalej!

3. Tu poruszę punkty reputacji. Szumiel (albo ktoś inny z administracji) usunął nadane przeze mnie negatywne punkty reputacji z kont reszty administracji. Tym samym naruszył moją wolność słowa. U większości adminów/modów nie ma negatywnych opinii, a nawet neutralnych – same pozytywne. Więc śmiem tu postawić oskarżenie, że administracja regularnie usuwa nieprzychylne im opinie, a opcja neutralny/negatywny punkt reputacji są dodane jedynie „na pokaz” a przechodzą jedynie pozytywne.

4. W poście (do którego link, szumiel, masz powyżej jakbyś zapomniał) w odpowiedzi podał link do Facebooka na stronę społeczności osób wierzących w „płaską Ziemię”. Bardzo dobra riposta (ironia, jakbyś nie załapał). Generalnie we wszystkich odpowiedziach do mnie, szumiel reprezentuje sobą intelektualność równą poziomowi chamskiego, leżącego pod sklepem kloszarda. Chociaż nie - taki osobnik w porównaniu do szumiela to nobliwy intelektualista. Z resztą – jestem pewien, że nikt z administracji (poza właścicielem) nie ma więcej niż 12 lat.

A o tygrysku208 nawet nie wspomnę. Już rozumiem, że według niego ban jest słuszny, ale jak chciałem się wybronić to nie mogłem odpowiedzieć bo wyświetlał się komunikat „Nie można wysłać wiadomości, uzupełnij pole tekstowe i spróbuj ponownie później” a przypominam – była to odpowiedź długa na ok. 3 linijki tekstu. Możliwe więc, że tygrysek208 mi zablokował możliwość komentowania bez zamykania wątku (co uczynił potem szumiel).

Zatem nie czekaj - bierz trzy stówki do ręki, CV w zęby i grzej do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Odźwiernemu powiedz, że jesteś „z serwa”. Będzie wiedział, by ciebie nie odganiać, ale żeby nie dawał ci nic więcej niż zamiatanie na wietrze wokół naszego wydziału.  /Mesio

Wydrukuj tę wiadomość

  Skarga kapix9
Napisane przez: Queelxx - 25-03-2019, 06:18 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick:Queelxx
Nick Oskarżonego:kapix9
Powód:obraza
Tryb, na którym się to wydarzyło: Pvp kits
Godzina, data:25.03.2019;19.00
Krótki opis sytuacji:Grałam na Pvp kits i zabijalam kapix i jego kolege, po czym kapix9 zaczal mnie oraz innych graczy wyzywac na chacie
Dowód winy:        

Wydrukuj tę wiadomość

  [Odrzucone] Ban pernamenty
Napisane przez: Expressowy - 24-03-2019, 09:50 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Witam,
z tej strony gracz Waszego serwera o nicku Expressowy, zostałem niesłusznie zbanowany, przedstawię po krótce całą sytuację; Gram sobie w nocy i zobaczyłem nick przez ściane, więc stwierdziłem, że pewnie ktoś wbił mi do bazy z na miksturze niewidzialności, więc podbiegłem tam uderzyłemj dwa razy mieczem, zauważyłem, że nic to nie daje, więc odszedłem na bok z myślą że to administracja i niecałą minute później powiadomienie, o banie "za cheaty" prosze coś z tym zrobić, gdyż jest to sytuacja niesprawiedliwa (ban jest pernamenty)



Załączone pliki Miniatury
   
Wydrukuj tę wiadomość

  [Problem] Ktoś dostał bana na moim koncie premium, blokuje mój nick na forum
Napisane przez: AguarNieJaguar2 - 24-03-2019, 02:49 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (1)

Nick z gry:AguarNieJaguar

Tryb dotyczący problemu/pytania:[Problem] Ktoś dostał bana na moim koncie premium, blokuje mój nick na forum

Opis problemu/pytania:[Problem] Ktoś dostał bana na moim koncie premium, blokuje mój nick na forum. Mój nick w grze to: AguarNieJaguar.

Wydrukuj tę wiadomość

  skarga
Napisane przez: PanB08 - 23-03-2019, 08:51 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (2)

Mój nick: PanB008
Nick oskarżonego/nej: UrlykVonReichen
Data, godzina: 23/03/2019 ok. 21:40
Serwer: PVP Kits
Powód: killaura (przyznanie się do cheatów na ss) Nie mam filmiku, ale chyba to wystarczy
Dowód: https://zapodaj.net/ec6e864d3f902.png.html

Pozdrawiam PanB008

Wydrukuj tę wiadomość

  [SKARGA] gracjan778
Napisane przez: Biomek - 22-03-2019, 08:33 PM - Forum: Archiwum - Odpowiedzi (1)

Twój nick: Biomek123
Nick Oskarżonego: gracjan778
Powód: Dziwne zachowanie gracza / brak kultury
Tryb, na którym się to wydarzyło: SkyBlock Plus
Godzina, data: Około 21:25, 22.03.2019
Krótki opis sytuacji: Gracz zaczął obrażać i przeklinać
Dowód winy: https://zapodaj.net/c2b7c823df4c6.png.html https://zapodaj.net/7e905fa3ac253.png.html

Wydrukuj tę wiadomość