McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8

Pełna wersja: Czyszczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Na trybach @down występuje czyszczenie itemow które nie jest zapowiadane:

-Sb
-sb+
-waterblock (wb)
-easyhc
-pvp classic

Czyszczenie to nie jest zapowiadane, jedynie na easyhc,wb,sb+ jest napisane że itemy z ziemi zostały usunięte z ziemi, a na Sb oraz pvp Classic nic się nie wyświetla, jedynie usuwa Itemy. Proszę aby odliczało np od 10 sekund di usunięcia itemow z ziemi oraz pisalo po usunięciu "Z ziemi zostało usunięte (liczby) itemow!" A chyba nikt by nie chciał stracić jak by wyrzucił beacon na easyhc.
Crafty troche bez sensu bo jak by ktos zdedal typa z 3 setami 4/3 i by sie skasowalo zaraz potym to była by troche lipa.
...
Na wyżej wymienionych serwerach występują czyszczenia itemów, jedynie nie pojawia się informacja że to znika..
Co do wątku :
Dobry pomysł Smile
z tego co wiem na classicu jest odliczanie nad itemami zanim znikna
@up

Nie ma , usuwa itemy co jakiś czas i nic nie pisze.
@refresh co 480h xd
PvP Classic i EasyHc zanim usunie itemy pisze "Itemy zostana usuniete za 10sek" (cos takiego)
Na pvp Classic nic takiego nie pisze.
Od kad gram na trybie pvp classic to nie zauwazylem informacji o usuwaniu,popieram craftera,chociaz ostatnio na eshc bylo z usuwaniem itow