Bez urazy, ale zajmujecie się tylko banowaniem na 1h, a nie potraficie ogarnąć tylu killaur, speedhacków i wszystkich innych cheaterów którzy siedzą na pvp... skandal. No ale cóż, tak to jest, serwer świetny a administracja... brak słów. Pozdrawiam
PS. Nie dotyczy to Szybkiego Banana, i to nie dlatego że jest właścicielem, jak by większość czytelników mogła przypuszczać. Po prostu znam go trochę i wiem że jest normalny i ogarnięty. Pozdrawiam go z tego miejsca.
Jeżeli mogę to tez się wypowiem. Czasami moim skromnym zdaniem admini nie dają dobrego przykładu graczom. Ostatnio gdy grałam na anihilacja ( nawet dzisiaj ) , pewien gracz , a w sumie dwóch graczy miało cheaty . Kilka osób prosiło jr moda o sprawdzenie ich . Mod odpisał tylko "Pff" , a podkreślam , nie jedna tylko kilka osób prosiło o to by go sprawdzić.
@up Mod, czy Jr. Mod? Mamy jednego Jr., który nie ma permisji do banowania.
Rekrutacja jest otwarta, przybędzie Jr. Modów, będzie więcej banów za cheaty.
xLuga , jr.mod , Poprostu potem napisałam mod żeby się nie powtarzać ;v
No to poprosiliście Jr. Moda, który nie może banować.
Nie mogę banować , to nie moja wina. :
(30-12-2016, 04:12 PM)Zupeczka napisał(a): [ -> ]Jeżeli mogę to tez się wypowiem. Czasami moim skromnym zdaniem admini nie dają dobrego przykładu graczom. Ostatnio gdy grałam na anihilacja ( nawet dzisiaj ) , pewien gracz , a w sumie dwóch graczy miało cheaty . Kilka osób prosiło jr moda o sprawdzenie ich . Mod odpisał tylko "Pff" , a podkreślam , nie jedna tylko kilka osób prosiło o to by go sprawdzić.
Wbij sobie na pvp i spróbuj pograć. Krótko mówiąc życzę powodzenia. Same killaury, speedhacki i antyknocki. Gram codziennie na GTA i prawie codziennie wykrywam kolejne antyknocki (dostał z psg i się nie ruszył, a powinno go wywalić na 5 kratek).
Na classicu 75% serwa to aury ;-; zróbcie cos z tym bo wali wam sie serwer
Na kitsie też troche ich jest....
Najwięcej na serwerach PVP
Jak tak dalej pójdzie, gracze zrezygnują z serwera na rzecz cheaterów, a serwer już caly po tonie w haxach. Wiem, wiem, "Jest rekrutacja więc jr.modów przyjdzie i będzie wiecej banów za cheaty" jak była rekrutacja Maj - Czerwiec to też tak mówiliście a teraz co?...
MisiekO, grałam tam wiele razy ale teraz nie gram między innymi dlatego, ze jest tam dużo cheaterow i zdaje sobie z tego sprawę. Na GTA szczerze dawno nie grałam i nie wiem jak tam jest , ale ja wypowiadałam się na temat anihilacji, gdzie pełno jest osób ze speedmine.
Kolejny płacz, jakby cokolwiek miało to coś zmienić. Widzisz cheatera a nie ma kogoś z administracji - nie problem zgłosić skargę.