Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kuleczka17włamywacz
#1
Proszę o usunięcie sesji autologowanie, gdyż idealnie sprzyja włamywaniu się na cudze konta. np ja mam w na serwerze sky block 10 znakowe hasło, a już 2 raz zostałem okradziony. straciłem 4 spawnery golemów, spawner ocelotów, 6 koni, owce, świnie, kuty, krowi i wiele cennych itemów w tym 10 stacków dirta, 8 bloków diamentów 14 bloków szmaragdu 25 bloków węgla 19 bloków złota. kupiłem u was 100 000$ i wszystko wydałem na wyspę, która została doszczętnie ograbiona. bardzo proszę o pomoc
kuleczka17
#2
dowody
#3
Sesja autologowania dziala tylko z twojego ip. Wiec dziekuj rodzenstwu albo zmien haslo z 10-cio znakowego "1234567890".
#4
Jak mam dostać dowody?

Atpz nie mam rodzeństwa
#5
Slabe haslo i tyle, albo twoj kolega zrobil sobie glupi zart. Bo nie ma mozliwosci zeby przez sesje autologowania ktos wszedl ci na konto. No chyba ze wie ze ma takie samo ip jak ty i jaki masz nick. W dodatku musialby wejsc w krotkim odstepie czasowym od momentu twojego wyjscia z serwera. W kazdym razie serwer nie ma tu nic do rzeczy.
#6
chodzi mi o to zebys udowodnil to, ze miales te wszystkie rzeczy, bo ja tez moge napisac, ze mialem 100.000$ tu i tu. Ale bez dowodow to puste slowa.
A tak poza tym Administracja nie odpowiada za stracone itemy wiec tak, czy siak ich nie odzyskasz
#7
@up zanim zaczniesz pisac jakies brednie o dowodzie to zastanow sie 2 razy co to wgl znaczy. Co mi dalby dowod ze mialem 2000 patykow enchant ostrosc 10000? Przeciez moglem to wszystko sprzedac. I magicznie zniknely mi z eq. Nie da sie zrobic dowodu ze ktos ci sie wlamal na konto.

A co do oddawania przedmiotow to w niektorych przypadkach oddajemy.
#8
Pozostaje po prostu znowu ustawić lepsze hasło i nikomu go nie podawać.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości