Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123unban raki123
#21
Nie skill cie nagrał i napisał wątek tylko ja cheaterze Smile I jak ktoś tu powinien zostać wyrzucony z dyskusji to twoi koledzy którzy piszą głupoty żebyś dostał unbana
#22
XDDD.
Turniej niema tu nic do rzeczy kolego z resztą, pierwszą minutę to ty dostawałeś więc niemam powodów by się bać.
Spójrz na nagranie, skoro nie udawałeś aury to znaczy że ją miałeś Smile
I nie kłam że "włamali ci się na konto" bo to nieprawda.. A żeby to ostatecznie potwierdzić, można sprawdzić logi.
Ale okey, mogę opuścić sprawę bo chyba więcej argumentów niemam.
#23
(18-07-2017, 09:50 AM)xMat 00 napisał(a): bo nagranie to dowód
Nagranie to dowód owszem, ale nie zawsze jest dobry.
(18-07-2017, 10:03 AM)raki123 napisał(a): a co do skilla to oskarza mnei o czity i mowi zebym nie dostal ub bo go zniszcze na turnieju o 15.00
Ogólnie z moich pewnych informacji wyrzucono Cię z turnieju przez Bana, ale nic nie jest pewne.

(18-07-2017, 09:30 AM)xMat 00 napisał(a): Ktoś by mu się włamał ,nie zmienił hasła i włączył czity ? Śmieszni jesteście
Dużo jest takich przypadków. Jako Moderator dostawałam dużo zgłoszeń, że itemy zniknęły z działki czy z wyspy. Gracze zmieniali wtedy hasła i więcej takich rzeczy nie widziałam.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#24
Nie wiem czy zrozumieliście najwyraźniej nie.
DYSKUSJA NIE MA SENSU. Poczekajcie na wypowiedz nali. ;-;
Raki tak cię poprawie co do tych banów.
1 Sprawa wyjaśniona mogłeś mieć cheaty ale nie musiałeś, ub ktoś ci kupił.
Tak czy siak przez dłuższy czas potem nie było u ciebie nic widać (aż do wczoraj).
2 Ban jest od zaborqa za "nabijanie na mk" tutaj doszło do nieporozumienia z naszej strony (czyli administracji).
3 Ban był od Barteza i tutaj też muszę wyjaśnić.Nie chodziło o to że mu się nie chciało, gdy bartez wpisał raki+tab pojawił się nick raki123 bo alfabetycznie był on pierwszy. Bartez z odruchu nacisną enter i tak przypadkiem zbanował ciebie zamiast tego "odpalonego" raka.
@EDIT co do wypowiedzi Nystki też mi się wydaje że mogła zajść taka sytuacja. Nie chcę jakoś bardzo wyjść na obrońcę, jednak nie rozumiem dalej po co raki miałby cheatować na PVP classic, skoro i tak ma 1 topke i wszyscy są sporo za nim.
#25
skillpvp i no wlasnie... ja tych logow data modyfikacji tez nie zmieniana
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#26
Każdy może tak napisać bo przecież jak ktoś zedytuje plik (date) to nie widać tych zmian prawda ?
(18-07-2017, 10:17 AM)Quarantino napisał(a): @EDIT co do wypowiedzi Nystki też mi się wydaje że mogła zajść taka sytuacja. Nie chcę jakoś bardzo wyjść na obrońcę, jednak nie rozumiem dalej po co raki miałby cheatować na PVP classic, skoro i tak ma 1 topke i wszyscy są sporo za nim.
Nie wziełaś pod uwagę faktu ,że raki mógł ją wbić na haxach.

raki123 wczoraj cie nagrałem jak miałeś cheaty więc bez sensu ta kłótnia

Według regulaminu cheaty = ban więc może działajmy według niego ?
#27
Dyskusja jest zbędna, nie wiem co tutaj robią osoby niepowiązane.
"Jestem za ub" "ale mogło być tak"
Nic to nie wnosi i nie będzie brane pod uwagę, Administracja nie odpowiada za konto które sam zabezpieczasz.
Mówisz że konto zostało ukradzione, ale wezmy pod uwagę, że w wątku http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Skarga-raki123--14640 zamiast od razu wspomnieć że nie przypominasz sobie tej sytuacji, próbowałeś się wybronić że to nie cheaty.
Jeżeli faktycznie uważasz że mimo wszystko UnBan powinien być, zgłoś się do mnie na TS-a na kanał Centrum Pomocy Minecraft pod nickiem: raki123 /NALA
Póki co UnBana nie otrzymujesz, no chyba że na TS-ie to wyjaśnimy.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości