Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123unban raki123
#1
raki123
18.07.2017 godzina dokladnie 00.17
a wiec pewien gracz stworzyl na mnie skarge piszac ze mam aure tam rzekomo stalem na spawnie i bilem wszystkich graczy krecac sie i tu rodzi sie pytanie ''ale jak to raki czituje?!?!?'' no... awiec chyba ktos mi sie wlamal na konto poniewaz nie pamietam zebym udawal aure przez ostatnie 2 dni w taki sposob logow z tego zdarzenia nie mam anic nie usuwalem oraz
w versions widac sstara date modyfikacji a wersje z czitami maja stare daty , juz zmienilem haslo
raczej jestem zaufanym graczem ktory pomaga w rozwoju serwera i nie mam powodu zeby czitowac
http://imgur.com/a/Ehyk3
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Moim zdaniem należy się druga szansa ale administracja zrobi co zrobi.

Jestem za unbanem
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
Widać twoje czity na moim filmie. I datę modyfikacji można zmienić. Albo mogłeś też czitować na 2 kompie. Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=xyKjPrQkgg4
#4
Raqu jest uczciwym graczem więc chyba powinien dostać UB za "cheaty" .
Gdyby jakieś dziecko nie wiedziało, zrobiłem " jako ironie , więc nie mam poparcia dla xMat00 tylko dla osób za UB za coś czego nie zrobił.
#5
No wcale nie miał czitów teraz będziecie wymyślać ,że ktoś mu się włamał. PS Na końcu mojego filmu napisał coś na czacie bijąć na aurze.
#6
Miałeś laga ;-; , jest takie coś jak opóźnienie
#7
Raki jest uczicwy to napewno nie on znam go bardzo dobrze A pozatym raki ma inny skin ;d
#8
(18-07-2017, 08:21 AM)crazycrafter napisał(a): Miałeś laga ;-; , jest takie coś jak opóźnienie

Nie rozśmieszaj mnie bije gościa i się odwraca plecami

i bije innego

(18-07-2017, 08:26 AM)Lisek061 napisał(a): Raki jest uczicwy to napewno nie on znam go bardzo dobrze A pozatym raki ma inny skin ;d

Skina każdy głupi może zmienić tym się nie broń widać nick i aure

PS Jakby był uczciwy by nie miał czitów
#9
Teraz mówicie "Należy się druga szansa"
Gdybyście uważali, wiedzielibyście że to juz trzecia-czwarta..

(18-07-2017, 08:26 AM)Lisek061 napisał(a): Raki jest uczicwy to napewno nie on znam go bardzo dobrze A pozatym raki ma inny skin ;d

Tak się składa, że raki ma właśnie taki skin, na takim go widziałem przez ostatnie pare tygodni i w takim też był na pvp jeszcze dziś.
Jeśli chodzi o date modyfikacji, to nieznam sie ale nawet tygri czy inni członkowie administracji mówią, że zmiana daty to "kwiesta kilku minut"

A teraz tylko nabijacie posty bo "Jestem za UB" nie jest jakąś sensowną wypowiedzią...
#10
Co jak co, ale po roku spędzonym w Administracji i widząc takie rzeczy prawie codziennie to mi na cheaty nie wygląda. Nie wiem czemu, ale może się mylę. Rakiego poznałam jeszcze za czasów Administracji. Nigdy nie widziałam by takie cheaty posiadał. Owszem były skargi, że taki gracz coś ma, ale był sprawdzany z tego co pamiętam i jakoś bana nie otrzymał.

Moim zdaniem gracz powinien otrzymać UB, ponieważ Raki sam zgłasza osoby łamiące regulamin w ten sposób za który on dostał Bana.


(18-07-2017, 08:33 AM)xMat 00 napisał(a): PS Jakby był uczciwy by nie miał czitów
Uczciwy był/jest każdy, ale gorzej się wytłumaczyć już z tego, że mógł ktoś wejść na takowe konto z własnymi cheatami. Ciężko się wytłumaczyć prawda?

Owszem jest to może trzeci-czwarty ban, ale za każdym razem otrzymywał UnBana. Ja sama wchodząc na PvP Classic o różnych porach dnia widuję go co znaczy, że jest jednym z aktywniejszych graczy McSurvi. Co Administracja z nim zrobi nie moja decyzja.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości