Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kubach12ukradli mi konto
#1
ukradli mi konto siemkaziomekelo teraz on niechce mi jego dać proszę pomuzcie
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
#2
Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta lub coś się nie zgadza, to możesz odzyskać konto, ale spełniając chociażby jeden z trzech niżej postawionych punktów:

1. Zakupowałaś jakąś usługę na naszym serverze, przykładowe konto VIP.
2. Posiadasz konto premium.
3. Podawałaś Email na serwerze.

Jeśli spełniasz pierwszy warunek to piszesz email na Admin@mcsurvi.pl zawierając poniższe informacje dotyczące zakupu:

Data wysłania sms:
Godzina wysłania sms:
Treść wysłanego smsa:
Numer telefonu na który wysłano sms:
Numer telefonu z którego wysłano sms:
Serwer na którym zamówiłeś usługę:
Twój nick na serwerze:
Ps. Dopisujesz również, że prosisz o wygenerowanie nowego hasła do konta.


Jeśli spełniasz drugi warunek również piszesz email na Admin@mcsurvi.pl opisując sytuację, uwzględniając posiadanie Konta Premium.


Jeśli spełniasz ostatni punkt, wpisujesz na serverze komendę /email recovery Email (Podany wcześniej na serverze, podczas rejestracji konta)
Na Twój email powinno wtedy przyjść nowo wygenerowane hasło.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#3
kupilem sobie tam vipa ma konto no premium i na email tak sie na logowalem pomozesz prosze
#4
Dostałeś przeciez wyżej instrukcję, co należy zrobić.
#5
(23-11-2016, 07:19 AM)kubach12 napisał(a): kupilem sobie tam vipa ma  konto no premium  i na email tak sie na logowalem pomozesz prosze
Jeśli spełniasz ostatni punkt, wpisujesz na serverze komendę /email recovery Email (Podany wcześniej na serverze, podczas rejestracji konta)

Na Twój email powinno wtedy przyjść nowo wygenerowane hasło.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#6
Heart 
Jeśli co jest w tym nie jasne, pisz  śmiało. Dla jasności, z Twoich postów wynika, że Ciebie dotyczy podpunkt pierwszy.

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta lub coś się nie zgadza, to możesz odzyskać konto, ale spełniając chociażby jeden z trzech niżej postawionych punktów:



1. Zakupowałeś/aś jakąś usługę na naszym serverze, przykładowe konto VIP.
2. Posiadasz konto premium.
3. Podawałaś Email na serwerze.

Jeśli spełniasz pierwszy warunek to piszesz email na Admin@mcsurvi.pl zawierając poniższe informacje dotyczące zakupu:

Data wysłania sms:
Godzina wysłania sms:
Treść wysłanego smsa:
Numer telefonu na który wysłano sms:
Numer telefonu z którego wysłano sms:
Serwer na którym zamówiłeś usługę:
Twój nick na serwerze:
Ps. Dopisujesz również, że prosisz o wygenerowanie nowego hasła do konta.


Jeśli spełniasz drugi warunek odsyłam Cię tu> http://craftboard.pl/misc.php?page=Premium


Jeśli spełniasz ostatni punkt, wpisujesz na serverze komendę  /email recovery Email (Podany wcześniej na serverze, podczas rejestracji konta)
Na Twój email powinno wtedy przyjść nowo wygenerowane hasło. [Obrazek: smile.png]
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości