Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maslankaaskarga
#1
maslankaa
Szumielxd
Przymusowe "wylogowanie podczas walki
Survival
Około 16:00 20.04.2018r
Zanim dostałem bana za mk admin uderzył mnie co spowodowało utratę moich przedmiotów takich jak pełnej zbroi demo wczesniej uzutego amuletu życia i luku z pełnym enchantem...wydalem na to duzo $ jak i w minecrfcie jak i kupowanie hajsu przez sms...w przyzwoleniach admina nie znalazłem nic na ten temat wiec zgłaszam się tu


Załączone pliki Obrazki
   
#2
A ty nadal nie rozumiesz...
Wykorzystujesz MK do sztucznego nabijania ranku a ty składasz skargę na osobę która zrobiła słusznie bo ani tych itemów nie oddała ani nie przywłaszczyła, tylko je spaliła
Normalnie śmiech na sali
To tylko twoja odpowiedzialność za to że zamiast grać uczciwie postanowiłeś sobie nabijać rank na mulciaku...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Po banie za czity niczego sie nie nauczyles. Im wiecej banow bedzie, tym bardziej radykalne kary beda. Moze to cie nauczy szanowac regulamin. Placzesz bo straciles diamentowe ubranko i kawalek bizuterii. A na czitach to ilu graczy oszukales zabijajac ich ze wspomagaczami i kradnac ich przedmioty?
#4
Za nabijanie na multikontach rankingu zawsze mogliśmy Ci wyczyścić cały ekwipunek jak i wszystkie punkty. Myślę, że to co zrobił szumiel i tak jest delikatniejszą karą. Tym bardziej, że takie "nabijanie" akurat na Survivalu daje bardzo dużo. 
Więcej tłumaczyć nie będę, bo już szumiel większość wyjaśnił tutaj i w poprzednim wątku. Jednak jeśli masz jakieś inne zażalenia to zapraszam Cię na TeamSpeak'a, kanał Centrum Pomocy Minecraft McSurvi - tam sobie wszystko na bieżąco wyjaśnimy.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości