Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77pytanko :)
#1
jak wykupić dom na wiencej niz 4 dni... bo widzialem jeden dom ktory jest wykupiony na 100 dni ponad a ja chce wiedzieć jak to sie robi... bo mój dom jest tylko na 4 dni
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
maksymalnie mozna na miesiac, na poczatku limitu nie bylo dlatego ktos mogl kupic na dluzej.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#3
(06-09-2016, 05:22 PM)Admin napisał(a): maksymalnie mozna na miesiac, na poczatku limitu nie bylo dlatego ktos mogl kupic na dluzej.

Tylko z kąd ten gość wziął tyle kasy na początku ?
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#4
No w sumie? Hmm dziwne...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
(07-09-2016, 05:57 AM)pucek77 napisał(a): No w sumie? Hmm dziwne...

Ja bym mu przeglądnął portfel i bank i jak by miał mega dużo to by dostał banika.
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#6
Hmm no to w sumie racja.. Jak dom kosztuje 4k too hm zaraz policze oooooo cież kurde!!! Musiał by mieć 100k!!! NIE MOŻLIWE
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#7
Może kupil?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#8
A da sie wgl? Na reallife bo ma innych serwach to wiem ze sie da
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#9
Da sie

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#10
Aha to może, ale można by sprawdzić dla pewności jego portfel i bank bo w 100% pewny nie jesteś...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości