Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakubmat5problem z logowaniem
#1
Nick z gry:
Jakubmat5/jakubmat5

Tryb dotyczący problemu/pytania:
Problemz logowaniem na serwer GTA

Opis problemu/pytania:
Podczas wejscia na serwer z nickiem napisanym z malej literki wyrzuca mnie z serwera, z komunikatem o tym, ze jestem zalogowany na tym serwerze pod nickiem "Jakubmat5" (z duzej litery). Kiedy zmieniam te literke i probuje wejsc na tryb gta na czacie pojawia sie komunikat mowiacy o tym, ze jestem zalogowany na trybie pod nickiem z malej litery.


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Najprawdopodobniej dostałeś laga, po czym serwer myślał, że jesteś nadal na serwerze gdy Cię wyrzuciło. Często tak się dzieje. Sprawdź jeszcze raz czy już możesz zalogować się na jakubmat5, z małej literki.
#3
(14-03-2020, 10:26 PM)rykker_ napisał(a): Najprawdopodobniej dostałeś laga, po czym serwer myślał, że jesteś nadal na serwerze gdy Cię wyrzuciło. Często tak się dzieje. Sprawdź jeszcze raz czy już możesz zalogować się na jakubmat5, z małej literki.
Ok, dzięki za pomoc. Sprawdzę to jutro
#4
Miałem pewne problemy z uruchomieniem gry, ale już zalatwione. Problem polega właśnie na tym, że na ten tryb muszę wejść z nicku, który jest napisany z małej literki. Natomiast gdy próbuje wejść na serwer zmieniając z małej na dużą wyrzucą mnie z serwera i pokazuje mi się komunikat: "Powinieneś dołączyć do serwera z nicku Jakubmat5, a nie jakubmat5". Przepraszam za to, że piszę tak chaotycznie, ale piszę w pośpiechu
#5
Rozumiem, że tylko gdy chcesz wejść na tryb GTA, tak się dzieje? Sprawdź czy możesz wejść na inne tryby.
#6
Inne tryby działają poprawnie. Ten problem jest tylko na GTA
#7
Wyrzucilem niepotrzebny plugin z gta, ktory byl prawdopodobnie przyczyna tej sytuacji. Sprobuj czy teraz dziala.
#8
Aktualnie mogę zalogować sie na tryb GTA, jednak jest pewien problem. usunęło mi wszystkie przedmioty z ekwipunku, z ender chesta i wyzerowalo mi lvl. Jednak nadal posiadam pieniadze i działkę. Edytuje: z tgo co slyszalem od innych graczy, oni tez stracilii przedmioty, lvle itd.
#9
refresh
#10
refresh


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości