Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chlebcio 2.0{pomysl} Gdy przyjdzie czas na Nowa edycje/nowy rok
#1
Star 
Miałem pomysł aby gdy przyjdzie Ten czas {nowa edycja} to aby byla na forum docenienie osob ktore byly aktywne/kreatywne dzialki itd i pokazania na forum ich budowli np: 15 osob ktore zasluzyly na podziekowanie i dostania nagrody w postaci vipa darmowego aby ci budowniczy mieli nagrode za to ze budowali tak dlugo i zdetrminowanie,byla by genialna sprawa {:
a jak mowilem o koncu roku to widzialem ze na forum mineserwer robia/robili "podsumowanie roku i zdobycie Złotych bananow! sumie mysle czm tego nie ma na forum Mcsurvi ? fajne by bylo gdyby moglo glosowac na osoby w kategoriach itd ... ciekawe by bylo


pozdrawiam tych ktorzy czytali watek {:
#2
Z tego co pamiętam to kiedyś na survi też było głosowanie w różnych kategoriach.
#3
w sensie to co na mineserwer ? "Podsumowanie roku ...." czy cos w stylu? bo moglo by pojawic
#4
15 osob dostaje darmowego vipa?! A kto to będzie finansować? Prawda jest taka że duża część osób, która potrafiła budować już nie gra, a sam creative ma ponad 100.000 zajętych działek. Nie widzę też żadnego chętnego do przejścia się po każdej działce i jej oceny, szczególnie że większość z nich nie będzie się nawet do tego nadawać.
Nie rozumiem także sensu docenienia osób które długo budują coś na creative, jakoś nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności. Natomiast nie spotkałem się ani razu z sytuacją żeby ktokolwiek dziękował administracji za cokolwiek. Niestety stworzenie nowej edycji nie jest żadnym magicznym pstryknięciem palca, lecz ciężka pracą całego zespołu.

Natomiast sam pomysł z podsumowaniem roku został właśnie zaczerpnięty z naszego forum, a dokładniej watku momolka. Tym razem zrezygnowaliśmy z takowej akcji ze względu na niską aktywność na forum.
#5
1. _szumielxd_ z tymi 15 osobami z darmowym vipem chodzilo mi o przyklad nawet tam napisalem {np: 15 osob } moze byc 4-6 , ale na caly miesiac troche przesada moze byc wiec max 2 tygodnie vip.
2. i jak mowiles ze ci co "potrafia budować już nie graja" to jest duzo osob ktora jest aktywna i buduje z pasja np: ja dobrze buduje i nie wyobrazam sb jak by nadejdzie pora na nowa edycje * to bym stracil 3 dzialki ktore sa dosyc pelne {1 nie jest pelna} i mam powitac nowa edycje z niczym? to nie mialo by sensu {gdyby w tej nowej edycji pojawila sie "waluta" o ktorej mowilem to byla niezla nagroda} i juz przypominam ze wiem ze nie pracujecie jeszcze nad nowa edycja *niestety }:
3. "Nie widzę też żadnego chętnego do przejścia się po każdej działce i jej oceny, szczególnie że większość z nich nie będzie się nawet do tego nadawać." A moglys troche pomyslec z sensem czyli poprostu mogla by pojawic na forum info o tym ze niedlugo nowa edycja rozpocznie i ze 5 najlepszych osob dostanie na start vipa {albo te 2tygodniowy lub 12d, 8d,6d,4d,2d}
jak najlatwiej powiedziec ... poprostu gracz mogly sie zglosic na forum ze bierze udzial w tym evencie {stylu podobnym jak rekru } czyli jaki masz nick? ile dzialek? itd
4. czasami cb nie rozumiem jak mozna nie rozumiec tych co buduja dlugo ciekawe budynki itd??? trzeba pomyslec ile im to zajelo z jakim trudem a nie mowic ze nie ma tego sensu .
5. jak mowilem o nowej edycji wiem ze to nie jest proste wiec nie mam pojecia po co mowisz: Niestety stworzenie nowej edycji nie jest żadnym magicznym pstryknięciem palca, lecz ciężka pracą całego zespołu.

- rozumiem ta sytuacje i inne otrudnosici ale aby walkowac ten sam temat ze jest nam ciezko itd? troche slabe ale rozumiem a jak mogl spytac kto jest w waszej ekipie ? cala administracja?

rozumiem i dzk ze odpowiedziales czekam na twoja odpowiedz szumielxD
PS: ogolnie nie wiedzialem ze ten pomysl z podsumowaniem tu powstal , smutne ze nie wroci }:
#6
@refresh juz pisze ze ten komentarz nie mial celu obrazy czy cos? tylko odpowiedzenia temu co napisales szumielxD
#7
@refresh
#8
@refresh wciaz czekam
#9
@refresh hmmm wedlug mnie juz powina pojawic odp i ogolnie dlugo czekam na odp i nadal nic
#10
Jak się okazuje nie każdy ma multum wolnego czasu. Ale skoro znalazłem go nieco w przerwie między lutowaniem obwodów scalonych a siedzeniem przy kodzie źródłowym to postaram się odpowiedzieć.

(08-09-2019, 03:27 PM)Chlebcio 2.0 napisał(a): 2. i jak mowiles ze ci co "potrafia budować już nie graja" to jest duzo osob ktora jest aktywna i buduje z pasja np: ja dobrze buduje i nie wyobrazam sb jak by nadejdzie pora na nowa edycje * to bym stracil 3 dzialki ktore sa dosyc pelne {1 nie jest pelna} i mam powitac nowa edycje z niczym? to nie mialo by sensu {gdyby w tej nowej edycji pojawila sie "waluta" o ktorej mowilem to byla niezla nagroda} i juz przypominam ze wiem ze nie pracujecie jeszcze nad nowa edycja *niestety }:

Na początek przybliżę co znaczy nowa edycja. Jest to rozpoczęcie WSZYSTKIEGO od nowa. Chcecie, można żadnej nowej edycji tego trybu nie robić. Archaiczne już 1.8 nie musi być zastępowane 1.14, czego absolutnie bez nowej edycji nie da się zrobić. Nowa edycja jest dla graczy, nie dla administracji. Skoro gracze nie chcą poświęcić swoich działek, to ja tym bardziej nie będę chciał poświęcać swojego cennego czasu.

(08-09-2019, 03:27 PM)Chlebcio 2.0 napisał(a): 3. "Nie widzę też żadnego chętnego do przejścia się po każdej działce i jej oceny, szczególnie że większość z nich nie będzie się nawet do tego nadawać." A moglys troche pomyslec z sensem czyli poprostu mogla by pojawic na forum info o tym ze niedlugo nowa edycja rozpocznie i ze 5 najlepszych osob dostanie na start vipa {albo te 2tygodniowy lub 12d, 8d,6d,4d,2d}
jak najlatwiej powiedziec ... poprostu gracz mogly sie zglosic na forum ze bierze udzial w tym evencie {stylu podobnym jak rekru } czyli jaki masz nick? ile dzialek? itd
Na forum jest znikoma aktywność, a co za tym idzie samych zgłoszeń też dużo nie będzie, myślę że 5 osób to i tak byłoby spore osiągniecie.

(08-09-2019, 03:27 PM)Chlebcio 2.0 napisał(a): 4. czasami cb nie rozumiem jak mozna nie rozumiec tych co buduja dlugo ciekawe budynki itd??? trzeba pomyslec ile im to zajelo z jakim trudem a nie mowic ze nie ma tego sensu .
Zajęło im to tyle samo, albo i mniej czasu niż stworzenie dobrze prosperującej wyspy na SkyBlock'u.

(08-09-2019, 03:27 PM)Chlebcio 2.0 napisał(a): - rozumiem ta sytuacje i inne otrudnosici ale aby walkowac ten sam temat ze jest nam ciezko itd? troche slabe ale rozumiem a jak mogl spytac kto jest w waszej ekipie ? cala administracja?
Jest to tak samo słabe jak narzekanie Że wraz z EWENTUALNĄ nowa edycją znikną wszystkie działki i jednoczesne ubieganie się o nagrodę pocieszenia za wyczyszczoną działkę. Natomiast nie rozumiem o jaką ekipę chodzi. Tą co tworzy nową edycję która nie jest planowana?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości