Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77nowe wyglądy do samochodów- GTA
#1
witam chcialbym sie zapytać czy dało by rade zrobić cos takiego (dam screena) ponieważ auta na GTA no przyznajmy sobie nie są zbyt ładne ;3
to jest akurat mod ale mysle, że można zrobić cos podobnego Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Fajne są
#3
Raczej nie. Bo serwer może jedynie texture zmienić a nie kształt

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#4
Aa :c to szkoda ale wiesz tak sie tylko zapytać chciałem Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
Wiem ;p
Ja kiedyś chciałem zmienić kształt krowy -_-

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#6
XDDDDDDD a na co chciałeś zmienić? (chodzi mi na jaką rzecz)
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#7
Minionka ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#8
XDDDDDDDDDD
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#9
Jaki mod i gdzie go pobrać ????
#10
Flans mod wpisz w wyszukiwarce ale żeby go mieć to musisz miec minecraft forge na swoją wersję minecrafta (ja mam 1.7.10)
Nazwa: Flans mod poker garage starter Edition
Wpisujesz to w wyszukiwarce i pobierasz ale pamiętaj ze na swoja wersje minecrafta pobierz.

Następnie:

Wejdź w %appdata% » .minecrfat » flan
I tam wrzuć to co ci sie pobrało.

Potem:

Wejdź ponownie w %appdata% » .minecraft » mods
I tam znowu wrzucasz tego moda

I GOTOWE! Big Grin

Aaa i jeszcze 1 rzecz... Jesli ten mod ci nie działa to musisz dograć jeszcze zwykłego flans moda z broniami (pistolety bazooki i wszystko w 3D Smile ) (pobierz go i zrób to samo co z tym modem na auta ;d )

Jesli pomogłem daj +repa na moje konto na tym forum Smile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości