Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roxen98jak zagrac na tym serwerze?
#1
Sad 
Gdzie mam wejsc aby zagrac na tym serwerze ???
dzieki  Smile
#2
Włączasz Minecraft'a. Wciskasz "tryb wieloosobowy". Wciskasz przycisk "Dodaj serwer". Nazwę serwera zostaw w spokoju, a w adres serwera wpisz: McSurvi.pl
Potem - jak już dodałeś go - klikasz na niego i wciskasz "Połącz". Jeżeli jesteś już na tym serwerze musisz się zarejestrować. Musisz wpisać komendę /register <hasło> <powtórz_hasło>
Przykładowe hasło: /register serwer serwer.
Jeśli ukończyłeś etap rejestracji na serwerze pomyślnie, możesz grać Wink
Jeśli znowu wchodzisz na serwer to musisz wpisać komendę: /login <hasło>
Przykład: /login serwer
Mam nadzieję, że pomogłem Smile
#3
a ja dokończę :> 
... naciskasz kompas i wchodzisz w dowolne lobby, ponownie wciskając kompas możesz wybrać tryb, na który chcesz przejść.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#4
To ja też dokończę ^^ xd

Jeśli znudziła ci się gra na jednym z serwerów i chcesz go zmienić to wpisz /lobby i wybierz inny serwer.
[Obrazek: Iu3bIy.png]
#5
Witam , niestety nie mogę grać  Huh , w trybie wieloosobowym , mam Minecraft Launcher 1.9(z chomikuj) po wpisaniu serwera pojawia mi się coś takiego "nie udało się połączyć z serwerem,ten tryb nie jest na wersję która używasz".
Pytanie moje : czy muszę mieć oryginalnego Minecraft - jeżeli tak to skąd go wziąć i czy jest darmowy?
#6
Musisz poprostu zmienić wersję z 1.9 na 1.7 lub 1.8.
#7
@Roxen98 masz ts ? Chętnie Ci to wytłumaczę albo wysle lepszego minecrafta
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#8
jak TajemniczySteve napisał musisz poprostu zmienić mc na wersję 1.7 lub 1.8 gdyż McSurvi nie jest na 1.9 Smile
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#9
Dzięki Wink
#10
Wątek do zamknięcia.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości