Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patrick623[ jak lepiej budowac w minecraft ]
#1
Witam was !!! 

Ten poradnik jest przekazywany dla osób które chcą poprawić swoje zdolności budowlane lub się zupełnie od nowa nauczyć budować .

 

Dziś zobaczymy jak wybudować ładną, małą, funkcjonalną, Ville


 Jeśli pomogłem daj rep Smile , like, kom


Na filmie będzie on pokazany życzę miłego oglądania :  https://www.youtube.com/watch?v=tPkqI7G3adk 
#2
Powiedzialbym tak:

Nie da sie budowac lepiej w minecraft, a tego trzeba sie uczyc, nie nauczysz się budować z 1 filmika "lepiej" w minecraft

druga sprawa, to że to jest jakby "poradnik" jak zrobić willę, a nie lepiej budowac
[Obrazek: P0dcFkH.jpg]
Easy Peasy Lemon Squeazy
#3
Serio zrobiłeś piętro o większej powierzchni niż parter? Wiesz jak to brzydko wygląda jak piętro tak wystaje? A poza tym to jest bardziej coś jak Tutorial niż poradnik. Za mało szczegółów a dach tej Villi jest plaski...
#4
Szczerze to ja powiem ze dramat,nie da sie budowac lepiej w minecraft.To wchodzi w geny
[Obrazek: z9qIyKw.jpg]
#5
Musiałbym tutaj omówić takie elementy jak budowę układów, a nie tylko układanie elementów na sobie Wink
#6
Mam Do ciebie bardzo złą opinie.
  • W jednym odcinku nie Nauczysz się, budować. Nie poprawisz swojej umiejętności budowania.
  • Pokazujesz jak zbudować wille (Już nie komentuje) a nie jak poprawić zdolności budowania.
  • Sam nie budujesz zbyt dobrze, więc podszkol się nim zrobisz poradniki...
  • Jeżeli cię stać, kup mikrofon naprawdę bez mikrofonu to nie ma sensu, są osoby które nie umieją czytać i jak ich nauczysz? Nic wtedy nie zrobisz dla tego kup mikrofon i naprawdę, nie wstydź się że masz np. dziwny głos nie stresuj się bo to też może być tego przyczyna Smile
#7
Zgodzę się z większością wypowiedzi

Minecraft to gra w której każdy może znaleźć coś dla siebie
1.Jeśli ktoś jest kreatywny to ładnie buduje (Bez kreatywności cienko coś wybudować)
2.Jeśli ktoś dobrze myśli zajmuje się redstone
3.Jeśli ktoś lubi dynamikę wybiera pvp

o gustach się nie dyskutuje ale no z gracza lubiącego pvp nie zrobisz kreatywnego budowlańca na skalę craftcast Wink

Ale to tylko moje przemyślenia ^^

Edit: faktycznie nie spojrzałem na date watku przepraszam i post do usuniecia jesli to odkop ?
xDD
#8
Jaki sens mają te odkopy?
Btw to autor ma perma wiec watpie zeby na forum siedzial...

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#9
Bo nie ma nowych wątków to ludziska odkopują poprzednie :/
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości