Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123ignore
#1
na trybie pvp classic i jeszcze na niektorych niedziala komenda /ignore (nick) bo pisze ze nie ma sie uprawnien
pewnie administracja teraz powie:''ale po co ta komenda jezeli to jest tryb pvp?'' juz mowie dlaczego...
wiele graczy mi spamuje na msg wiadomosciami typu ''dasz cos'' lub ''soj'' kiedy zglaszam administratorowi na /r ktory jest na vanishu nie moge juz do niego pisac kiedy dostane wiadomosc od kogos innego a wiec prosze o dodanie komendy /ignore na niektore tryby
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Z tego co wiem to /ignore bylo dodawane tam gdzie sie dalo. Nie kazdy plugin jest kompatybilny z tym pluginem, a przynajmniej banan tak pisal jak mnie disowal...
Ogolnie to w necie jest jakis mod do ignorowania danego gracza, ale nazwy nie pamietam

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#3
Szczerze powiem że to by się bardzo przydało.
#4
Z nudow przeszukalem te mroczne zaułki deepwebu i znalazlem nazwe tego moda...
A nazywa sie on TabbyChat

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#5
@administratorzy halo
@refresh
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
Spami Ci ktoś, przeszkadza Ci to?
Zgłaszasz na forum.
Chcesz ignorować tego gracza?
Pobierz Mod jak Szumiel zaproponował, nikt nie będzie zmieniał całego pluginu dla kaprysu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości