Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chlebcioGun2chce sie wytłumaczyc z poprzedniego watku
#1
Chciałbym sie spytac o przyszłosci PvP Kits.Czy beda jakies nowe akualizacje/nowa edycja na Pvp Kits bo zaczyna sie byc nudno i załatwo.

1.Nowe klasy: chciałbym powiedziec ze Klas tak ogólnie jest mało i chce powiedziec czy mogły by pojawic sie jakis nowych klas albo zrobienie czestych Update {aktualizacji takie co miesiac , po 4 nowe klasy i balans klas ]
===========================
2.Balans: balansy mogły by tez pojawiac sie co miesiac,a chodzi mi konkretnio o to aby gra miała róznorodnosc klas a nie ciagle jak gram na Pvp Kits widze tylko Magika,Druida i wedkarza*sorry jesli zle go nazwałem.Chodziło by w nich ze wy Administracja wybieracie {5} klas i myslicie komu dac nerfa a komu Buffa i tez moglibyscie te balance robic z opini graczy np: Nerf Magik zamiast 5s latania -> to 3s latania i zamiast zelaznych butow bedzie miał złote.Aby meta klas sie zmieniała co miesiac to wtedy zaciekawi sie wiecej osób tym trybem.
===========================
3.Nowosci!
chodzi mi w tej czesci o nowych mozliwosciach na Pvp Kits.
1.
2. Wiecej Arenek Pvp Kits
3.Ulepszenie wyrzutu przez sprezyne
4.Stworzyc nowa Ekonomie/ o trudnic rozgrywke
5.*Ukarac Sojuszom/komedy sojuszow
6.Dodac Questy do Pvp Kits
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak mowiłem na poczatku watku moze byc to Update {aktualizacja} albo ta Nowa Edycja , bardziej by było lepiej na Update.
1.jakbyscie mogli byc chojni to mogło by dac na pvp kits jakis malutki Update np: 3 klasy i balans kitow. A na te nowe edycje mogły by dodawac nowe arenki i duze zmiany ...
2.Balans powinien byc odpoczatku istnienia Pvp Kits zeby meta kitów {klas} była inna a nie ciagle ta sama np: Magik, Druid i Wedkarz a reszte klas nie widze tak czesto niz te wiec idealne sa do znerfienia a do buffowaniu to np: pajak
3.Nowosci {ponownie}
- mozliwosc podejrzenia klasy w sklepie/w swoim koncie . Przydało by sie {jest to mozliwe na MineFox wiec na Mcsurvi tez powino byc mozliwe}
- Ulepszyc wyrzut z areny bo ten jaki jest to nie działa dokładnie . raz ciebie wybije raz nie wiec prosze o naprawieniu/ulepszeniu
- Nowa Ekonomia= by sie przydała aby o trudnic gre bo racje masz _szumielXd_ ze gra jest za łatwa
- jak mowiłem o Questach to sie pomyliłem z nazwami :chodziło mi o osiagniecia np przetrwaj na arenie 15min albo zabij 25 za pierwszym razem, osiagniecia by były fajne na Pvp kits było by o cos walczyc
-i dodac komende sojuszy {taki poprostu drobiazg , zaznaczyło by osobe która masz soja i jesli chciało by miec soja to mogło by musiało potw. osobe wysłanej przez siebie zeby nie było OP to wtedy jest limit do dwóch osob.

wiec prosze o przeczytanie dokladnie i wszystko , prosze o odpowiedz wszystkich ale najbardziej _szumielxd_ i jak mowic ten ostatni podpuknt był wazny do Nowych Edycji a te dwa pierwsze na update {mały} i prosze o dostanie wiecej czasu na odp.
#2
ktos z Administracji moze przeczytac moj watek {cały ma byc przeczytany bo dopisałem cos od siebie po wczesniejszym watku z tematem Update a nie Nowej Edycji ale jak tak to czk na Update i Nowa Edycje ale bardziej na malutki Update o którym napisałem tam na górze !wiec tego nie uznaje za spam tylko chciałem dac wam pomysły-propozycje na nowy Update albo na Nowa Edycje }
#3
Dziękujemy za podzielenie się swoimi pomysłami. Możliwe, że niektóre z nich i te sensowniejsze weźmiemy pod uwagę w przyszłości lub przy tworzeniu nowej edycji. Czas pokaże.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości