Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dragranisbłąd na creative 2
#1
byłem na creative 2 i nagle jakaś osoba (nie pamiętam nicku) powiedziała : czy ktoś wpisze /p tp 999999;-999999 i postanowiłem to sprawdzić i wtedy pokazał mi się pusty ekran. nie mogłem wpisać komendy żeby wrócić a jak wyszedłem i wszedłem na serwer to dalej był pusty ekran, czy ktoś wie co zrobić żeby powrócić na swoją działkę???
#2
Nie działają żadne komendy? W takim razie musi wbić ktoś z rangą i Cię zteleportować.

Sprawdź w logach, kto to napisał.
Logi czyli taki plik. Wchodzisz w %appdata% , .minecraft , logs , nazwa pliku to będzie data.
Później podeślij screena lub text mnie lub komuś innemu z Administracji ^__^


#3
Banan pisal zeby zresetować mc. A tak w ogóle to może niech zrobią zeby nie dało się wpisywać takich dużych liczb???

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#4
póbowałem resetować ale nic to nie dało 
#5
fix. a jak mam sprawdzić czy to ten log?
#6
Wchodzisz folder Logs < %appdata% , .minecraft > 

Żeby sprawdzić kto napisał tą wiadomość , musisz wejść w plik <<nazwa tego pliku , to data ,w której działa się dana sytuacja>>
Potem musisz poszukac , bo wszystko jest wypisane , co do Sekundy ^^

Next podsyłasz mi , bądź innemu OP


#7
Znalazłem tą wiadomość. [14:31:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zartuje » wpisze ktos /p tp 1000000;-1000000

Log wrzuciłem na paste.bin -> http://pastebin.com/6T7qdAnE bo tutaj mam komunikat " Typ pliku, który załączono, nie jest obsługiwany. Usuń załącznik i spróbuj ponownie. ".

Data: 2016-07-25
#8
Congratulation, to było dla tzw. Jaj, trza było wpisywać?


,,Życie jest jak papier toaletowy - Długie, szare i do ...''
#9
Heart 
dragranis, skontaktuj się ze mną na Skype: acetea74
To pomogę. :d
#10
tylko że skypa to jóż nie mam Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości