Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TajemniczySteve[Zabawa] Lubię.. Irytuje mnie..
#1
Heart 
Witam. W tej zabawie chciałbym, aby każdy z użytkowników napisał, co lubi, a co go wkurza. Tongue
Ja zaczynam: lubię gadać przez ts/skype i nagrywać na YouTube, a wkurzają mnie sprawdziany w szkole. Big Grin
Odpowiedz
#2
mnie denerwóją dzisiejsze youtuby bo liczą tylko na te pierdzielone suby (chciałem zarapować alę musi być przekleństwo w miejscu pierdzielone Big Grin)
a lubię gdy team na anichilacja gra fajnie uczciwie i rozmawia ze sobą o różnych rzeczach Big Grin wtedy jest zarąbiscie
xDD
Odpowiedz
#3
Lubie yt a wkurzaja mnie dzieci youtuba i NEOsy
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

Odpowiedz
#4
ja uwielbiam gdy weekend

a nie nawidze POOONIIEEDZIIAAŁKUu

samo słowo pozwala zapaść w depresje
Odpowiedz
#5
Uwielbiam? Komputer, telefon, minecraft. Siedzę na Teamspeaku czyli zestaw prawie codzienny.

Nie lubię? Cheaterów, których sprawdzam i męcze się na marne bo i tak ma huzuni.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#6
Lubię Minecraft, TeamSpeak, Komputer, Telefon (nie przeżyje bez niego xD) i Muzykę <3

Nienawidzę jak zabierają mi kompa na weekendy ;_;, albo gdy mam tryliard kartkówek i sprawdzianów w jednym tygodniu...
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
Odpowiedz
#7
Lubię ^^ .. się śmiać (naturalne) ;>, Lubię wszystkie gry które są normalne a nie jakieś laleczki typu; gramy w barbie!!! -_- ... Lubię mc,lola,metin,gta,cs;go itp... ;> .. KOFFAM KOTGIII I PIESEŁKI *.*  ...xD telefon <3 komp <3 muzyka ^^ itp xddd
Nie lubię wszystkich którzy udają fajnych ;d, gimbusów.. I dzieci którzy znają tak dobrze orto że aż wcale.
                                               I SZKOŁY.... ;o;
Odpowiedz
#8
Kocham weekend , nie cierpię szkoły Smile
Odpowiedz
#9
Ja kocham tańczyć, Uwielbiam długie weekendy, a nie lubię szkoły. Smile
Odpowiedz
#10
Ja lubie : Minecraft, Rozmawiać na TS3 i Skype, siedzieć na SnapChacie (no-life XD)
Nienawidze : Dzieci neo na youtube i ogólnie w internecie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości