Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KarutosanWulkan
#1
Poprzedni post na ten temat napisałem w sekcji Problemy zamiast tu więc piszę go tu:
Witam, mój problem polega na tym że gdy przeszedłem bloki magmy (parkour) w wulkanie i dotarłem do zombie pigmanów i szkieletów zaatakowały mnie i zabiły. Zrespawnowałem się na spawnie zamiast koło wejścia, zdziwiłem się i spytałem użytkownika SasikXpompa czy tak powinno być i odpowiedział że nie, dlatego proszę o rekompensatę, gdyż straciłem 4 witherowe czaszki za które zapłaciłem 36k (9k za sztukę). Niestety nie mam dowodu że byłem w wulkanie poza tym, że wcześniej wspomniany Sasikxpompa mnie widział i pomógł przejść parkour. Proszę o szybką odpowiedź i pomoc. Z góry dziękuje. Mój nick na serwerze to: Karutosan. Błąd pojawił się na sbclasssic
Edit: poszedłem jescze raz na wulkan i mnie z niego wywaliło gdy pigmany mnie zabiły proszę zróbcie coś tym! To niedorzeczne udostępić graczom tak niedopracowane wyzwanie! Edit: wywaliło mnie tym razem z wulkany bez powodu żądam rekompensaty w postaci 3broni ostatecznych które powinienem dostać za przejście wszystkich prób.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości