Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzey0Witam! Ponownie?
#1
Lightbulb 
Witajcie! Duża część osób mnie zna, a dla niektórych jestem anonimowy. Tak właściwie tutaj dowiecie się nie tylko o powodzie chwilowego odejścia.

Egzey czy Titek?

Ogólnie zaczęło się od imienia Krystian, skrót od niego to m.in. Titek i tak powstał mój nick. Jednak wcześniej grałem na nicku Egzey0/egzeyo, którym posługiwałem się na serwerach hardcore, byłem na najsławniejszym serwerze tamtych lat w gildii LAJT.
Oczywiście koordy zasłonione. PS: Tak, to te prawdziwe LAJT-y, nie podrabiane.

[Obrazek: fLUAt2F.jpg]






McSurvi?

Po hardcorach przyszła pora na minigames. Na McSurvi zagościłem od początku! Kiedy dowiedziałem się, że serwer ma przejmować niejaki SzybkiBanan. To nawet się uśmiechnąłem, że mogę mieć szansę na dostanie się do ekipy. Lamuś zrekrutował cztery osoby, czyli:


  • TiTeczek
  • Omexia
  • Karolinamy
  • Matix112
Matix wyleciał po czasie i wtedy zostaliśmy troje, ucieszyłem się, kiedy dostałem w końcu permisje do banowania. W pierwszy dzień zbanowałem ponad 200 osób! Począłem od największych cheaterów. Ogólnie była fajna zabawa i coraz więcej pomysłów na serwer, a większość się sprawdziła. Zakończyłem moją służbę, kiedy brakowało czasu a nie chciałem być bezużyteczny. Zrekrutowałem podczas służby trochę osób:


  • Wikikcgrzes
  • Nalagx35
  • Assez
  • marcel4321
  • Mezir
  • Nystka
  • Frost89
  • Miss_Luka
A nie wiem, czy nie było ich więcej, oczywiście tylko kilku było zdegradowanych z powodu nieaktywności etc. A niektórzy nadal są! Pozdrawiam.
Poznałem wiele ciekawych osób, od których się czegoś nauczyłem. No dobrze, a co jeżeli chodzi..


O mnie!



Aktualnie nawet ten "czas", który posiadam, przeznaczyłem na rozwinięcie. Jestem redaktorem na jednym z najsławniejszych portali o grach w Polsce i
przewinąłem się przez wiele serwerów, które oferowały od siebie dużo. Wiele rzeczy robię naraz, oczywiście ogarniam je wszystkie. Aktualnie profesjonalnie gram w gry jak:

  • League Of Legends
  • GWINT/GWENT
Między przerwami pyknę niekiedy w CS:GO, czy Paladins, ogólnie gry mnie otaczają. Jestem perfekcjonistą, bardzo lubię mieć wszystko symetrycznie, po kolei. Tak właśnie też wygląda mój pulpit.

[Obrazek: YQegL0H.jpg]

Gdyby ktoś chciał tapetę (Click!). Ogólnie w przyszłości raczej interesuje mnie bycie informatykiem/redaktorem. Jak wspominałem kiedyś, firmy jak CD Projekt RED (gry) czy Gry-Online/CDA (pisanie artykułów etc.) są moimi ulubionymi. Aktualnie chciałbym znów wrócić do serwerowej ekipy! Zamiast Teamspeaka używam ogólnie Slacka, wygodniejszy i lepsze przystosowanie do ekip, aczkolwiek nic na siłę!

[Obrazek: MHw8km0.jpg]

Jestem też amatorskim grafikiem i kiedyś wykonywałem dla niektórych osób sygnatury (forum). To tyle o mnie, jakieś konkretne pytania? Chociaż wiele

[url=i.imgur.com/GHTbzUD.jpg][/url]osób wie o mnie wszystko! Big Grin



[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#2
Witam ponownie! =)
Pamiętam jeszcze jak mnie sprawdzałeś lutym tamtego roku ;-;
#3
No czesc Titeczek/Egzey0.
Wcale nie zapomniales o mnie :'c


#4
TiTeczek Big Grin Witaj
#5
Hey Titeg :3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
Hehe titek ja nadal mam twoja sygne dla mnie na kompie... ale caly czas nie mam hasla do konta #lenpatentowany
Ja se troche w inna strone ide informatycznie, bardziej roboty i uklady na arduino.
I tego... witaj
Ciekawe czy cie do admi przyjma :x
Wbijaj na anni to se pogramy

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
@szumielxD oczywiście że go przyjmą,tak naprawdę on się nadaje najlepiej.
I ten witaj ponownie. Big Grin
#8
@up wiesz... co najmniej z sentymentu xd

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#9
@up zgadzam się xDDD,ale nie tylko jednak jak już był to wie co i jak.
#10
To nie moja decyzja. Nie jestem jakimś pewniakiem czy coś, po prostu też sam serwer. Gram od początku, mogłem startować na inne ale żaden nie ma klimatu jak ten ^^
Najchętniej to pograłbym nadal z starą ekipą Big Grin

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości