Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xVapeEWitam ;D
#1
Siemka 






=-=Trochę o mnie=-= :
Witam jestem Janek i mam 16 lat. Na McSurvi.pl Gram na nicku qVape. Moje początki na tym serwerze wyglądały dosyć zwyczajnie po prostu odpalam grę i gram. Gram głównie na trybie Creative aby wyzwolić swoją duszę artystyczną. Na ''starcie'' przygody zacząłem tworzyć działkę z kolegą o nicku MrVapper (pozdrawiam). Starałem się także zawierać wirtualne znajomości z graczami znajdującymi się na trybie. Staram się być miły w stosunku do graczy i być po prostu koleżeński ,aby gracze mieli o mnie dobrą opinię i jakby coś się stało niespodziewanego ,żebym miał też wsparcie ze strony innych. Ciekawostka: Nie lubię sernika (xD).  Tongue

=-=Historia mojego nicku=-= :
Nie co tutaj się rozpisywać ,ale postaram się napisać coś więcej niż jedno zdanie a ,więc tak... Nie miałem zabradzo pomysłu na nick na którym by mi się przyjemnie grało no ,bo jaki sens ma granie na nicku : Janek1908312 (rzuciłem tylko taki przykład) w moim przypadku nick musi być unikalny i nie taki co się znudzi po 1h grania (miałem tak w wielu grach przez co odsunąłem je na bok). Przyjechał do mnie kolega właśnie ten co z nim tworzę działkę i chcieliśmy pograć w Minecrafta na jakimś serwerze ,gdy zaproponował McSurvi.pl powiedziałem mu ,że nie mam nicku na którym mogę grać. Przyjaciel podsunął mi pomysł abym wzorował się na jego nicku aby ludzie na serwerach mogli nas łatwo skojarzyć i tak powstał mój nick. Nawet przyjemnie mi się na nim gra.  Big Grin

=-=Czego nie lubię/co lubię w graczach=-= :

Sczerze? Nie lubię takich graczy co przeszkadzają w rozgrywce albo spamują na chacie wiadomościami typu: Zapraszam na mój kanał YT....itd ,albo Siema dodasz do działki ja nie niszcze pls. Od razu na starcie mówię ,że do działki dodaję graczy których znam w realnym życiu ,ponieważ takim mogę zaufać ,że nie zaleją działki ..itp ,jeśli chodzi co lubię w graczach to : Kultura odnoszenia się do innych osób ,aby co drugim słowem nie był wulgaryzm na przykład na ''K'' ,a także jak np: Ja potrzebuję pomocy w budowaniu pewnej rzeczy na działce to mogę na niektórych liczyć.  Wink

=-=Co mam zamiar robić na serwerze ?=-= :
Grać. Nie tylko grać ,ale nadzorować graczy którzy łamią regulamin (zwracać im uwagę) ,jeśli będę miał taką możliwość to będę ich się starał zgłaszać. A także pisząc ten post w dniu 29.07.2018.r wziąć udział w rekrutacji do ekipy serwera ,aby być jeszcze bardziej skutecznym w zwalczaniu graczy łamiących regulamin. Na serwerze jestem minimum 2 razy dziennie (rano i wieczorem).  Angel

=-=Coś na zakończenie=-= :
Trochę się rozpisałem ,ale mógłbym dłużej. Myślę ,przedstawiłem wam moją osobę ,ponieważ nie chciałem być anonimowy i napisałem ten wątek ,dlatego żeby użytkownicy forum nie kojarzyli mnie jako noname'a tylko ''dobrego ziomka'' który ma dobry kontakt z ludźmi. Zapomniałem też dodać ,że nie lubię grać na serwerach gdzie na raz jest średnio 8 tyś graczy na raz ,po prostu wolę bardziej wejść na serwer gdzie jest 50 osób ,ale miła atmosfera i przynajmniej kilka tyś osób nie pisze w tym samym czasie na chacie serwerowym. Na zakończeniu chciałbym wspomninieć ,że jest to już koniec tego wątku  Big Grin   Big Grin

Pozdrawiam wszystkich Smile qVape
#2
Troszeczkę się rozpisałeś, ale przynajmniej jest co czytać Smile
Witaj na forum!
Doing is better than saying.
#3
Bry.. Miłej gry ;p
#4
(29-07-2018, 10:56 AM)tygrysek208 napisał(a): Troszeczkę się rozpisałeś, ale przynajmniej jest co czytać Smile
Witaj na forum!

Lubię się rozpisywać.  Tongue  Piszę najdłuższe wypracowania z klasy.  Big Grin Big Grin
#5
(29-07-2018, 01:44 PM)amira napisał(a): Bry..  Miłej gry ;p

Dzięki  Smile  Tongue
#6
Witaj użytkowniku. Życzę miłej gry na naszym serwerze.
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#7
(29-07-2018, 06:17 PM)diaxowy12 napisał(a): Witaj użytkowniku. Życzę miłej gry na naszym serwerze.

Dziękuje  Tongue
#8
Ale fajne przywitanie! Big Grin
#9
Wink 
Krótki dopisek

W tej krótkiej odpowiedzi chciałbym napisać ,że zmieniłem nick na serwerze na xShinee...
Takie krótkie przypomnienie Smile

Pozdrawiam Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości