Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UukihiroWitam :)
#1
Ze względu na to iż polubiłem pisać na tym forum o moich problemach i zażaleniach dwa wątki temu, postanowiłem się przedstawić Tongue
Na wstępie zaznaczę, że wielbię się rozpisywać w miliardach zdań i narzekać na wszystko dlatego większość osób z serwera już mnie nienawidzi Big Grin

Mam na imię Michał, mój wiek to wielka zagadka (nie lubię się nim chwalić więc prosiłbym o wybaczenie) ale podpowiem jedynie, że już się nie uczę. Z tego co można zauważyć uwielbiam narzekać na wszystko więc proszę o zrozumienie, to silniejsze ode mnie Big Grin
Na serwerze gram zaledwie kilka dni (może pięć/sześć?) ale ze względu na to, że przekonałem się to na pewno pozostanę tu na dłużej. Ujrzeć mnie można (no dobra, już nie można ale to osobny temat) na cr2 i generalnie przyzwyczajam się do trybów PvP więc jakby ktoś chciał posłuchać mojego marudzenia to zapraszam serdecznie Tongue

Hm... Ze względu na to, że i tak się rozpisałem to na tym skończę moje przedstawianie się żeby nikogo tu nie zanudzić. Mam nadzieję, że ciepło mnie powitacie Big Grin
#2
Witaj!
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami przez dłuższy czas.
Zapraszam Cię także na naszego TeamSpeak'a 3 zarabiam.com, gdzie można poznać wiele ciekawych ludzi Big Grin

Pozdrawiam,
Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#3
Witaj!
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#4
Kameleon, hej :>
                               

[Obrazek: image.php?di=V3UT]
#5
Cześć! Big Grin
lol
#6
Witam na forum Michał =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości