Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProWażne
#1
W tym poście wracamy do szumielxd_.
Bardzo dużo kontrowersji się wydarzyło pod moim postem ,,nie zamykać watku szumielaxd_,,. Walczmy dalej aby szumielxd_ został ukarany. Ponieważ gdy Spinning zamknął wątek zaczęły się pojawiać osoby, które uważają że szumiel na jr.moda sie nie nadaje. Bowiem chcem aby szumielxd_ dostał degrada a wszystkie argumenty napisałem w tamtym wątku. Jak już wspominałem szumiel jest nie odpowiedzialny i nie pilnuje porządku serwera. Bardzo dużo osób też próbowało go bronić ale jeśli sam właściciel forum zamyka posta to.....coś nie tak. Ale ja wywalze degra dla niego !
#2
Dobry wieczór,

Ponawiam prośbę - odpisałem na Twoim poprzednim wątku. Przeczytaj go ze zrozumieniem. Przyjdź do mnie i dokładnie omów co dokładnie się stało. Skoro tak jak piszesz: "zaczęły się pojawiać osoby" to również zapraszam je na TS-a z przygotowanymi argumentami - konkretnie. Przypominam - komunikacja Smile Nadal kuleje. A po tym poście widzę, że język polski również trochę kuleje Wink

Napisałeś również: "Ponieważ gdy Spinning zamknął wątek" - tak zamknąłem i dałem Ci wyraźne wytyczne co masz zrobić aby dalej pociągnąć ten temat. Skoro nie zrozumiałeś to tak jak pisałem wyżej przeczytaj jeszcze raz JAK masz to zrobić i przyjdź do mnie.

Również piszesz: "chce aby szumielxd_ dostał degrada" i "wywalze degrada dla niego". Nie osiągniesz tego bez zgłoszenia się do osoby odpowiedzialnej za to. Bez konkretnych argumentów oraz rozmowy i omówienia całej sytuacji nie ma takiej możliwości. Więc jeśli Ci na tym zależy rozwiązanie masz już podane wcześniej. Natomiast niestety, kolejne Twoje próby rozgrzebywania tego tematu tutaj na forum zostaną zablokowane już w inny sposób. Jeśli nie rozumiesz mojej bardzo przychylnej intencji w Twoją stronę tym razem ja postąpię inaczej. Szanujmy swój czas.

Pozdrawiam
Spinning


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości